ComboFix

Sürüm:14.11Dil:İngilizce
Lisans:ÜcretsizSistem:Windows
Boyut:4.80 MbYükleme:1,301
Zaman:4 yıl önceÜretici:suBs

Son derece güçlü yapısı ile bilgisayarınıza bulaşmış olan virüs ve trojanları etkisiz hale getirebilecek ücretsiz bir programdır.

ComboFix ile zararlı yazılımlar sizden uzak duracak. Profesyonellerin seçimi olan ComboFix gelmiş geçmiş en iyi ve en güçlü güvenlik uygulamaları arasında yer almaktadır. ComboFix uygulaması malware adı verilen kötü yazılımlara karşı güçlü bir koruyucu olarak karşımıza çıkmaktadır. Malware yazılımlar, sahibinin izni olmadan bilgisayarına zarar vermek için tasarlanmışlardır. Oldukça ciddi sorunlara yol açabilmektedirler. ComboFix sayesinde bu tür kötü yazılımlar kolayca yok edilmektedir.

Zararlı yazılımlar yalnız internetten değil USB belleklerden de kolayca bulaşabilmektedirler. Farklı bilgisayarlardan kendi bilgisayarımıza veri aktarımı yaptığımız zamanlarda birçok kötü yazılım bilgisayarımıza bulaşmakta ve zarar vermektedir. Sizde ComboFix’i yükleyerek bu kötü yazılımları hemen temizleyebilirsiniz. Sisteminizi kötü etkileyen trojanlar, casus yazılımlar, reklam yazılımları ile Truva atlarını oldukça hızlı bir şekilde yok etmede uzman olan bu uygulama son derece güçlüdür. Profesyonel kullanıma uygundur.

Bilgisayarınıza bu muhteşem yazılımı kolayca indirebilirsiniz. Ancak ComboFix’i kullanmadan önce bilgisayarınıza daha önceden kurmuş olduğunuz tüm antivirüs programlarını devredışı bırakmanız gerekmektedir. Bu program konusuna hâkim, uzman bilgisayar kullanıcılarına hitap etmektedir. Dikkatli kullanılmaması halinde bilgisayarınızın normal işleyişinde farklılıklara sebep olabilirsiniz.

ComboFix gelişen ve değişen bilgisayar ve internet dünyasında bilgisayarlarımıza zarar vermek adına yaratılan birçok zararlı yazılımın önüne geçmektedir. Bilgisayarımızın zarar görmesinin önüne geçmektedir. ComboFix sayesinde kimse bilgisayarınıza zarar vermeyecek.

Sizde bilgisayarınızı koruma altına almak istiyorsanız mutlaka ComboFix’i indirmelisiniz. ComboFix ile son derece güvenilir bir internet bağlantısı sağlayabilirsiniz.

Hemen İndir