Freemake Video Downloader

Sürüm:3.4.3.0Dil:İngilizce
Lisans:ÜcretsizSistem:Windows
Boyut:11.30 MbYükleme:5,294
Zaman:3 yıl önceÜretici:Freemake

Facebook ve Dailymotion gibi video siteleri üzerinde bulunan videoları bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir program.

İnternet, çağımızın en önemli eğlence araçlarından biri haline geldi. İnternetten müzik dinlemenin ve video izlemenin keyfine doyum olmaz. Birbirinden güzel videoları izlemek ve paylaşmak internet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen durumdur. Dailymotion, Facebook, Megavideo, vimeo, Mynet, Movieclips gibi onlarca farklı siteyi desteklemektedir. Freemake Video Downloader programı birbirinden farklı 30’dan fazla video sitesine uyum sağlayabilmektedir.

HD ve 4K video formatlarını kolaylıkla indirebileceğiniz Freemake video downloader 4K 4096P,  HD 1080P, HD 720P, 480P, 320P desteği sayesinde diğer ücretsiz video indirme programlarına göre oldukça kullanışlı bir durumda yer alıyor.  Programın kullanımı da oldukça kolaydır. Müzik ya da video indireceğiniz siteyi açıyorsunuz. Linki kopyalıyor ve programda ADD düğmesine basıyorsunuz. Dönüştürmek istediğiniz formatı seçerek kaydetmek istediğiniz klasörü seçerek indir sekmesine tıklıyorsunuz ve işte videonuz ya da mp3’ünüz hazır.

Freemake Video Downloader ’in bilgisayara kurulumu da oldukça basit. Tek bir tıkla indirebildiğiniz bu muhteşem program sayesinde özgürce video indirebileceksiniz. Videoları orijinal formatında indirebileceğiniz gibi işlem sırasında AVI olarak kaydedebilme şansına da sahipsiniz. Aynı zamanda mp3 formatına çevirmeniz de mümkün. Böylece sevdiğiniz videoları mp3 olarak saklayabileceksiniz.

Freemake Video Downloader ile artık videoları ve mp3’leri bilgisayarınıza indirmek çok basit. Böylece dilediğiniz zaman sevdiğiniz müziği dinlemenin keyfine varacak ve videolarınızı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabileceksiniz.

Hemen İndir