iTunes

Sürüm:11.01Dil:İngilizce
Lisans:ÜcretsizSistem:Windows
Boyut:83.10 MbYükleme:8,506
Zaman:2 yıl önceÜretici:Apple

Apple tarafından üretilen gelişmiş özelliklere sahip müzik, video, uygulama, oyun indirme ve düzenleme programıdır.

iTunes dünyanın en popüler müzik ve video indirme programları arasında yer almaktadır. Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Bu program sayesinde müzik ve videolarınızı oynatabilirsiniz. Ses ve görüntü kalitesi çok yüksek olan İTunes bir dünya markası olan Apple tarafından geliştirilmiştir. Apple’ın Ipod ve Iphod Touch gibi mp3 çalarları ile kullanılmaktadır. Aynı zamanda Iphone telefonların da vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

iTunes oldukça kolay bir kullanıma da sahiptir. Herkes tarafından kolayca kullanılabilir. iTunes her türden müziği ve albümü satın alabileceğiniz oldukça geniş bir dükkâna sahiptir. Dünya çapında yer alan en ünlü müzik şirketleri ile anlaşması olan iTunes kullanıcılarına son derece geniş bir müzik yelpazesinin kapılarını açıyor. Ayrıca dilediğinizi seçip dinleyebileceğiniz 250’den de fazla radyo seçeneği ile doya doya müzik dinleyebilmenin keyfini yaşatıyor.

Akıllı oynatım listeleri, CD kalitesine en yakın sesi sunabilen gelişmiş teknolojisi, içerisinde ekli olan CD ve DVD yazma aracı ile kullanıcılarını cezbediyor. Albüm kapaklarını gösterme seçeneği ile size müziğin yanı sıra görsellikte sunuyor.

Ipod, Iphod Touch, Iphone cihazlar üzerinde yer alan müzik, video formatlarınızı da iTunes sayesinde yöneteceksiniz. Bu aygıtların işletim sistemi olan IOS için gerekli olacak tüm güncellemeleri iTunes üzerinden yapacaksınız.

Bir Apple ürünü sahibiyseniz mutlaka edinmeniz gereken yazılımlardan olan iTunes, sizleri sahip olduğu ileri teknoloji ile eğlence dünyasının kapısından içeri sokacak ve doyasıya müzik keyfi yaşamanızı sağlayacaktır.

Hemen İndir