PowerPoint Viewer

Sürüm:2007Dil:Türkçe
Lisans:ÜcretsizSistem:Windows
Boyut:25.80 MbYükleme:1,076
Zaman:3 yıl önceÜretici:Microsoft

Power point ile hazırlanmış olan slayt ve sunumları görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Powerpoint Microsoft’un piyasaya sürdüğü en sevilen programlar arasında yer almaktadır. Dünyanın her yerinde kullanılan bu sunum programı ile birbirinden farklı projelere imza atabilirsiniz. İster önemli bir toplantınız için isterse okul ödeviniz için olsun en değerli ürün Microsoft Powerpointtir.

Birbirinden farklı şablonları ile kendi tarzınızı projelerinize yansıtabilirsiniz. Dilediğiniz yazı karakteri ve efekt ile sunumunuzu etkili hale getirebilirsiniz. Fotoğraf veya resim ekleme şansına da sahipsiniz. İşte Powerpoint yani PDF formatında hazırladığınız bu sunumları görüntüleyebilmek için ihtiyacınız olan programın ismi Powerpoint viewer’dır. Powerpoint Viewer sayesinde PDF formatında hazırlanmış olan katalog, kitap, sağlıktan eğitime farklı konularda bilgi içeren sunumları inceleyebileceksiniz.

Powerpoint Viewer oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Download ederek hemen kullanmaya ve sunumlarınızı görüntülemeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz slayt olarak sunuları izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesi itibarı ile de iyi bir hizmet sunan Powerpoint Viewer, adeta projelerinizi destekleyecek kalitede bir izlenim sunmaktadır.

Günümüzde e-books gittikçe rağbet gören bir kitap yayınlama şekli olarak internet dünyasında yerini almaktadır. E-books’lar PDF formatında hazırlanmakta ve okuyucusu ile buluşmaktadır. Kitap okuma konusunda e-booklar oldukça büyük avantaj sağlamaktadır. Microsoft’un geliştirmiş olduğu bu harika yazılım sayesinde bilgisayarın ve internetin bulunduğu her alanda sunum yapmak veya kitap okumak mümkün olacaktır.

PDF dosyalarını en iyi şekilde sunabilmek adına PDF Powerpoint Viewer vazgeçilmez yardımcınız olacaktır.

Hemen İndir