Tivibu

Sürüm:2.0Dil:Türkçe
Lisans:ÜcretsizSistem:Windows
Boyut:10.72 MbYükleme:2,887
Zaman:3 yıl önceÜretici:TTNET

TTNET abonelik ile sunduğu Tivibu hizmetinde tüm tv kanallarını canlı izleyebilir, yayını durdurabilir ve daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

TTNET’in kullanıcılarına sunduğu bir uygulama sayesinde artık televizyon parmaklarımızın ucuna kadar geliyor. Tivibu sayesinde birçok farklı yayını bilgisayarımızdan izleyebilir, etrafımızda televizyon olmasa bile canlı yayın seyretmenin keyfine varabilirsiniz. Tivibu uygulaması sayesinde kaçırdığınız bir çok eski yayını tekrar izleyebilir ve bu yayınları istediğiniz gibi kayıt altına alabilirsiniz.

Yerinizden kalkmadan bir tık uzağınızda olan film kiralama seçeneğiyle de göz dolduran Tivibu sayesinde istediğiniz filmi kiralayabilirsiniz. Bu eşsiz uygulama sayesinde donmadan yayını izleme ve istediğiniz yerde yayını durdurma imkanına sahipsiniz. Kullanıcıları sunulan kaliteli ve zengin içerikli yerli ve yabancı diziler, belgeseller, video klipler ve çizgi filmlerden istenilen yayınları seçip izleyebilirsiniz. Hatta sinemada yayından yeni kalkmış bir filmi Kırmızı Halı seçeneği sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tivibu uygulamasını şimdi kullanmaya başlayarak 3 ay boyunca bu keyfi ücretsiz yaşayabilirsiniz. Tivibu’yu yalnızca bilgisayarınızda değil, mobil telefonunuzda ve Smart Tv’nizde kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Uygulama üzerinden en çok izlenen yayınlara da erişebilirsiniz. Tivibu uygulaması tarafından önerilen filmleri de bu uygulama sayesinde görebilirsiniz.

Tivibu uygulamasını kullanabilmek için yapmanız gereken; programı bilgisayarınıza indirdikten sonra kullanıcı adınızı ve şifrenizi oluşturmaktır. Tivibu paketlerinden herhangi birine üye olduktan sonra, TV izlemenin tadını çıkartabilirsiniz. Ardından Tivibu sayesinde televizyon izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. TTNET’in kullanıcılarına sunduğu özel kampanyalar için Tivibu’nun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İndir