Unlocker

Sürüm:1.9.1Dil:Türkçe
Lisans:ÜcretsizSistem:Windows
Boyut:1.04 MbYükleme:413
Zaman:4 yıl önceÜretici:Emptyloop

Sık sık karşılaşılan; Dosya silinemiyor, Erişim reddedildi, Bir ​​paylaşım ihlal edilmiştir gibi hataları aşarak istediğiniz dosyaları silmek için kullanabileceğiniz bir programdır.

Unlocker adlı yazılım tamamen bilgisayarınız üzerinde silemediğiniz dosyalar için özel olarak silebilen bir işlevselliğe sahiptir. Bilgisayarınızda çeşitli hata, virüs ve daha bir çok sebebe bağlı olarak silinemeyen (silinmek istendiğinde hata veren) dosyalarınızı tek tıkla silme özelliği veren bu yazılım hemen hemen her dosya türü için uygulanabilir. Özellikle çeşitli yazılım kurulumları sonrasında, bilgisayarınızdan kaldıramadığınız bir çok gereksiz yazılım için de oldukça ideal bir program olan unlocker, bilgisayarınızda kaldıramadığınız pek çok programı da (exe) oldukça sorunsuz bir şekilde kaldırmakta ve kalıntılarını da temizlemektedir.

Unlocker bu özellikleri ile birlikte, size klasik bir temizleme programından çok daha fazlasını sunuyor üstelik oldukça küçük bir boyuta ve pratik bir kullanıma sahip. Yapmanız gereken sadece silmek istediğiniz dosyaları ya da kaldırmak istediğiniz programları belirlemek, bu aşamadan sonra unlocker işinizi görecektir. Pek çok özelliğine ek olarak, programın türkçe dil desteği sağladığını da belirtmek gerek. Bu sayede yapmak istediğiniz pek çok işlemleri rahatça yapabilirsiniz.

Herhangi bir sebebe bağlı olarak bilgisayarınızda gereksiz varlığını sürdüren dosya parçaları, silinmeyen virüslü dosyalar ve bir türlü kaldıramadığınız programlar; kaldırmak istediğiniz dosya türü hiç fark etmeden unlocker sayesinde bilgisayarınızda silemeyeceğiniz dosya ve kalıntı kalmayacak! Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olmasının yanında pek çok özelliği de içeren, türkçe dil desteği de olan; alanında en iyilerden biri olan bu yazılımı mutlaka denemelisiniz.

Hemen İndir