Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
295 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Adobe Photoshop, Windows için Gelişmiş Resim Oluşturma ve Düzenleme Programı. Var olan resimler üzerinde çeşitli düzenlemeler ve montaj yapabileceğiniz gibi sıfırdan resim oluşturmak içinde kullanabileceğiniz gelişmiş bir programdır.

Özellikle geliştirdiği video editörüyle dikkat çeken Photoshop yepyeni yaratıcı olan seçenekler ve ışık hızındaki bir performans sunuyor. Özellikleriyle video projesi hazırlayanların kalbini çalacak olan bu sürümün video bölümünde sayısız yenilik yer alıyor.

Görüntülere kusursuz yamalar uygulanmasına imkân veren İçerik Duyarlı Yama teknolojisi; görüntüleri güçlü otomatik eğriler, seviyeler ve parlaklık/kontrast kontrolleriyle güçlendirme olanağı; herhangi bir görüntü öğesini hassas bir şekilde yeniden konumlandıran Kukla Çarpıtma özelliği Photoshop CS6 sürümünün sunduğu olanaklar arasında bulunuyor. Bunlara İçerik Duyarlı Taşıma ve Ölçekleme özelliklerini de ekleyebiliriz. CS6 sürümünde bulunan yepyeni kırpma aracı ile görüntüler daha hızlı ve kusursuz biçimde kırpılabiliyor.

İçerik Duyarlı Taşıma özelliği seçili bir nesne başka bir alana taşındığında veya genişletildiğinde bu nesnenin yeniden ve muhteşem bir görsel sonuç sunarak oluşturulmasını sağlıyor. Sahip olduğu yeniliklerle programdan ayrılmadan hem video hem de fotoğraf düzenlemesi yapılabilmesini sağlayan Photoshop ile 3B grafikler, 2B tasarımlar ve filmler kolayca oluşturulabiliyor.

Boyama ve çizim işlemlerinin daha etkileyici biçimde yapılmasına, fotoğraf tadında özel bulanıklaştırmalar oluşturulmasına olanak veren CS6 sürümü grafik motoru Morcuyla daha akıcı ve hızlı bir çalışma ortamı yaratmayı hedefliyor. Bu yeni grafik motoruyla en çok kullanılan Photoshop araçları yeniden tasarlandı; bunun sonucu da ortaya daha yüksek bir performansın çıkması oldu. Bu sürümde özellikle “Patch” aracındaki ilgi çekici gelişmeler dikkat çekiyor.

295 kez indirildi