Adobe Reader

Adobe Reader

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
255 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Adobe Reader, Windows için PDF Açma Programı. PDF formatındaki dosyları bilgisayarınızda görüntüleyebilmeniz için kurulumu olması gereken ücretsiz bir programdır.

Ücretsiz bir PDF okuyucu yazılım olan Adobe Reader sade bir görünüme sahip olan ve basit menüleri sayesinde tüm bilgisayar kullanıcılarının rahatlıkla kullanabildiği bir programdır. Teknoloji dünyasının eski yazılımlarından biri olan program bilgisayarlara kurulan temel yazılımlardan biridir.

En büyük e-kitap okuma aracı iken bu özellikle sınırlı kalmamış ve yıllar içinde kendini çok iyi geliştirmiştir. Adobe Reader rakip yazılımlara rağmen hala teknoloji dünyasında yerini korumaktadır.

Yazılım; formlar ve mültimedya dosyaların dâhil olduğu tüm PDF içeriği türleriyle açılabilmekte ve etkileşime girebilmektedir. Bir PDF dosyası açıldığında ve bu dosyayı incelerken ihtiyaç duyulabilecek tüm araçları içeren güçlü bir yardımcı araç özelliğindedir ve her sürümünde bir önceki sürümünün üstüne çıkacak şekilde geliştirilmektedir.

Adobe Reader’ın ücretsiz olarak sağladığı olanaklar; ev veya işyerinden, çevrimdışı veya ek olarak çevrimiçi pozisyonda PDF dokümanları üzerinde çıktı alma, görüntüleme, imzalama ve doğrulama imkânlarıdır. Yazılım ayrıca diğer dokümanlarla birlikte işlem yapılmasına da imkân verir.

PDF oluşturma; bir PDF’Yİ Word’e dönüştürme; PDF’yi kaydetme, görüntüleme ve arama yapma, imzalama; PDF dosyalarında yorum yapma, form doldurma, belge paylaşma ve incelemeye katılma ve sertifikaları yönetme özelliklerinin tümüne sahiptir.

Yazılımın yeni nesil sürümlerine ise yeni kullanıcı arayüzü ve yeni görüntüleme tercihleri, dijital imza, 2 boyutlu grafik işlemci ünitesi ile hızlandırılmış performans, yeni kitapçık baskısı alabilme özelliği ve daha başka özellikler eklenmiştir.

255 kez indirildi

Adobe Reader Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    PDF dosyalarını artık tarayıcılar bile görüntülesede büyük dosyalar için yinede gerekli!