Android Full Earn to Die [Mod: Sınırsız Para Hilesi]

Android Full Earn to Die [Mod: Sınırsız Para Hilesi]

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu50.7 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir (50.7 MB)
  Android indir
72 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Android Full Earn to Die [Mod: Sınırsız Para Hilesi]

Earn to Die oyununda içerisinde çok  sayıda zombi olan parkurları geçerek bitiş çizgisine ulaşmak amaçlanmaktadır.  Her ne kadar bir yarış oyunu gibi gözükse de, oyunu bir yarış oyunu olarak kategorize etmek uygun olmasa da oyun içerisindeki arabaların oldukça özen gösterilerek yapılması Earn to Die adlı oyunun yarış kategorisinde yer almasına neden oluyor. standart bir yarış oyunundan daha çok modifiye imkânını sunan oyun içerisinde hikaye moduna girilerek basit bir araç ile başlayan oyun parkur içerisinde karşınıza çıkan zombileri arabanızla ezerek ilerliyor. Tabi Arabanın engellilere karşı dayanıklılık ve benzin miktarı bu durumda etkili oluyor. Eğer gereken şartları sağlayıp bölümü geçemezsiniz tekrar en başa dönerek bölümü baştan geçmeniz isteniyor. Bu durum  bitiş çizgisini gelerek bölümü bitirene kadar devam ediyor.

 

Earn to Die Hilesi

Android Full Earn to Die [Mod: Sınırsız Para Hilesi] özelliğini indirip  aktif hale getirerek Not Doppler stüdyosu tarafından yapımcılığı üstlenilen ve ilk önce Flash oyun olarak yayınlandıktan sonra  oyunun başarılı olması ile birlikte mobil cihazlar ile geliştirilen sürüm için sınırsız para hilesi gerçekleştirebiliyor sana. Böylece oyun içerisinde sık sık yaşanan para problemi ve bölüm geçememe problemini ortadan kaldırmış oluyorsunuz. 2D grafiğine sahip olan oyun iyi bir ses kalitesine sahip.Oyun içerisinde bölüm geçerek kazanılan paralarla yeni araçların o bulması mümkün oluyor. Oyun içerisinde toplamda 8 farklı araç satın alınabiliyor.

satın alınan araçları modifiye ederek araçları zombi öldürme makinesine çevirmek mümkün oluyor. sınırsız para hilesi yapıldığında Hikaye moduna girildiği andan itibaren bütün arabalar satın alınmış ve tüm modifiyeleri yapılmış olarak karşımıza çıkıyor.

 

Earn to Die Sınırsız Para Hilesi

Earn to Die Sınırsız Para Hilesi Aktif hale getirildikten sonra yapılması gereken tek şey Seçtiğiniz aracı sürerek bitiş çizgisine doğru ilerlemek ve Zombileri  ortadan kaldırmak. hiçbir Engele takılmadığı zombileri öldürerek kolay bir şekilde bölüm atlamak ve bunun heyecanını sonuna kadar hissetmek için oyunun para hileli  versiyonunu indirerek Earn to Die oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

72 kez indirildi