Angry Birds

Angry Birds

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
274 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Angry Birds, Windows için Bilgisayar için Angry Birds Oyunu. Mobil cihazlarda milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan Angry Birds oyununun bilgisayar versiyonunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hayatınızda nişan aldığınız bazı hedefleri tutturamadığınız olmuştur. Bu gibi durumlar herkesi strese sokabilmektedir. Bunu eğlenceli bir hale getirmek mümkün. Siz de bunu yapanlardan biri olabilirsiniz. Nasıl diye düşünmeyin. Iskaladığınız tüm hedefleri bir kenara bırakıp eğlenceye nişan alabilirsiniz. Bunu denemek istiyorsanız Angry Birds oyunu tam size göre demektir.

Bu oyunda tek bir amacınız mevcuttur. Domuzlar, kuşların yumurtalarını çalıyor. Siz bu domuzları nişan alarak onları yok etmeye çalışacaksınız. Oyunun etapları gittikçe zorlaşmaktadır. Ancak oynadıkça bağımlılığınız artacağından dolayı oyundan vazgeçmek kolay olmamaktadır.

Bu oyundaki kuşlarımız çok sinirli. Çünkü onların yumurtalarını çalan domuzlardan intikam alması gerekiyor. Ancak onlarda diğer hedefler gibi bunları da ıskalamak istemiyorlar. Bu yüzden onlara yardım ederek intikamlarını kolaylaştırabilirsiniz.

Bu arada sizde üzerinizdeki yoğun stresi bir kenara bırakacak ve eğlenceli bir oyun büyüsüne kapılacaksınız. Elbette diğer oyunlarda olduğu gibi Angry Birds oyununda da grafik ve müzikler bulunmaktadır. Tüm bunlar bağımlılık yaratan bu oyunu daha çekici yapmakta ve sizi içine doğru çekmektedir. Ayrıca bu oyun resmi olarakda Windows sürümünü yayınlamış bulunmaktadır.

Bu büyülü dünyaya girenler kolay çıkamamaktadır. Gerçekten sıkılmadan oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Oyunu kurmanın hiçbir zorluğu yoktur. Kolaylıkla indirebilirsiniz.

İndirdikten hemen sonra Angry Birds büyülü dünyasına girip oynamaya başlayabilirsiniz. Unutmayın, nişan almak kolaydır ancak doğru yere nişan almak gerekmektedir.

274 kez indirildi