Any Video Converter

Any Video Converter

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
216 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Any Video Converter, Windows için Video Format Değiştirme Programı. Videoların formatlarını kolayca dönüştürebileceğiniz bir çok formatı destekleyen ücretsiz bir format değiştirme programıdır.

Kolay kullanımlı video dönüştürme aracıdır. Hızlı dönüştürme ve kaliteli görüntü elde etme imkânı sunmaktadır. Avi, wmv, mp4, 3gp, wmv, flv gibi birçok dosya türünü dönüştürebilmektedir. Bu dosyaları kendi arasında ya da cihazınızın desteklediği formatta dönüştürebilmektedir.

Program, toplu dönüştürme işlemlerini de rahatlıkla yapmaktadır. Aynı zamanda ses yakalayıcı ve ekran görüntüsü alma programıdır. Videoları bölüm halinde kesme, kırpma, çerçeve boyutu ve alt yazı ekleme gibi birçok özelliğe de sahiptir. Videolara özel efektler ekleyebilme, ışık ve parlaklık ayarlarını yapabilme imkânıda sunmaktadır.

Farklı formatlardaki ses ve videolar birleştirilerek tek dosya haline getirilebilir. Yüksek görüntü kaliteli videoları destekleyici formattaki araçları ile en çok tercih edilen programdır. Sistem değiştirme ve görüntü ayrıştırma özelliğine de sahip bu program ile videoların ses düzeyini de yükseltebilirsiniz.

Any Video Converter kullanmak oldukça basittir. Ekrana gelen listeden cihaz seçimi yaptıktan sonra dönüştürme parametreleri ayarlanır ve seçilen dosyalar “dönüştür” seçeneğine tıklanarak istenilen formatta ve özelliklerde dönüştürülür. Yazılım sihirbazı yardımı ile rahatlıkla videolar istenilen formatta dönüştürülür.

Toplu dönüştürme seçeneği ile zamandan tasarruf ederek kısa sürede sonuç elde edebilirsiniz. Herhangi bir siteden indirmiş olduğunuz videoları kısa süre içerisinde dönüştüren video converter mobil cihazınızın desteklediği formata dönüştürülebilir. Program İpod, İphone, İpad, Google Nexus One, Blackberry, Nokia ve wii oyun konsollarını desteklemektedir.

216 kez indirildi