aTube Catcher

aTube Catcher

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
251 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir aTube Catcher, Windows için Video İndirme ve Dönüştürme Programı. Dünyanın en büyük video sitesi başta olmak üzere , myspace, dailymotion, metacafe gibi video siteleri üzerinden video indirerek istediğiniz formata dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Günden düne insanların internette eğlenme ve vakit geçirme dilimleri arttıkça, online video siteleri de artış göstermektedir. Aklınıza gelebilecek tüm video sitelerinden video indirebileceğiniz bir program olan aTube Cather programı onlarca video paylaşım sitelerinden dilediğin videoyu indirmenizi sağlar.

Hem de daha önceki video indirme sitelerinin kullanılırlılığı ile bambaşka bir boyutta farka sahip olan program ile dilediğiniz videoyu indirmenize kaynak olur. Ayrıca indirdiğiniz dosyayı gün boyu her daim elinizin altında olabilen cep telefonunuza alabilmek için ise; uygun formata dönüştürme uygulaması da bu program üzerinde halledilir.

Size bu denli önem veren aTube Cather tamamıyla ücretsizdir. Bu ücretsiz uygulama ile ister videolarınızı indirin isterseniz videoların ses kayıtlarını alarak Mp3 olarak kayıt gerçekleştirilebilir. Diğer programların bazılarında format dönüştürme işlemleri için; ekstra programa gerek duyulur.

Üstün başarısı ile ses getiren bu program kişiselleştirilmeye çok el verişli bir yazılımdır. Buda demek oluyor ki, daha iyi görüntü ve ses verimi ortaya koymak için kişiselleştirilmiş ve daha gelişmiş özelliklere sahip olan programlar tercih edilirken ilk baş sırada bu program yer alır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra; oldukça basit bir ara yüzü söz konusudur.

Bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza indirmek istediğiniz dosyanın adresini aTube Catherdaki bildirim hanesine yazdıktan sonra dosyayı kaydetmeniz gerekir ibaresi belirir ve sizin belirlediğiniz yerde konumlandırılarak kaydetme işlemi de tamamlanır. Sonraya kalan tek evre kaydettiğiniz bu dosyanın kayıt formatını belirlemektir.

251 kez indirildi