avast! Free Antivirus

avast! Free Antivirus

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
165 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir avast! Free Antivirus, Windows için Bedava Antivirüs Programı. Ücretsiz olarak bilgisayarınızın güvenliğini sağlayabilecek gelişmiş özelliklere sahip antivirüs programıdır.

Pratik, yaygın uygulama alanı ile tercih edilen bir antivirüs programı olan Avast, gelişmiş tarama ve algılama teknolojisine sahiptir. Aynı zamanda reklam içeren yazılımları tanıyor olması, sistemi hızlıca tarayıp güncellemesi de avantajlı yönlerindendir. Avast Free Antivirus programı ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır.

Avast programıyla mesajlaşırken tüm zararlı içerikten korunmanız mümkün olmaktadır. Yaptığınız anlık iletilerde, ya da sohbet sırasında bilgisayarınıza anlık sızabilecek virüslere karşı bariyer oluşturur. Anti-rootkit özelliği ile birlikte, Code emulator ile yazımların içerisine de gizlenmiş olabilecek zarar verici kodları deşifre edebilir. Bilgisayarınızı açtığınızda tarama özelliği ve programlı olarak belli aralıklarla sistemi tarama fonksiyonları bulunur.

Sorun olmayan, temiz listedeki programlarda bir değişiklik yok ise, bir sonraki taramada, bunları devre dışı bırakarak virüs taramasını hızlandırabilir. Girilen internet sitelerini, çalışma hızınızı yavaşlatmadan gözden geçirir ve zararlı programlara karşı sizi uyararak bu sitelerin açılmasına izin vermez.

Avast aynı zamanda, belirlediğiniz dönemlerde dönemsel raporlama kaydı da oluşturur. Virüs tespit edildiğinde belirlediğiniz kullanıcılara bunların mesaj ile iletilmesini sağlar. Parolalı, şifreli sistemi ile sadece izin verilen kullanıcıların sisteme girmesine izin verir.

Kullanıcı dostu uygulamaları ile periyodik sistemsel kontroller yapılması, aynı zamanda bulunan zararlıların tercihe göre sesli ya da görsel olarak kullanıcıya bildirilmesini de sağlar. Antivirus programları arasında kullanıcı dostu uygulamaları ve pratikliği bakımından Avast’ın özel bir yeri vardır.

165 kez indirildi