AVG Anti-Virus Free Edition

AVG Anti-Virus Free Edition

Lisans
Dil
Dosya Boyutu3.5 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
126 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir AVG Anti-Virus Free Edition, Windows için Virüslerden Korunma Programı. Bilgisayarınıza girebilecek zararlı yazılım ve virüslerden korunmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir antivirüs programıdır.

Bilgisayarlarınız sizlerin en değerli elektronik cihazlarının başında gelmektedir. İçerisinde bulundurduğu onlarca doküman, bilgi, resim, müzik ve sizler için önem teşkil eden tüm yazılı görsel kaynak minicik ve tek bir virüsün girmesi ile elinizden uçup gidebilir. AVG Anti-Virus özellikle şirket bilgisayarlarında güvenlik duvarı ayarları ne kadara yüksek seviyede tutulursa tutulsun; virüs önleyici bir program şart. Araştırmalar sonucunda en çok tercih edilen virüs tarama ve koruma programı olmuştur.

AVG Anti-Virus programlarının kendini yenilemiş olan kusursuz tasarlanan son versiyonudur. Programın en beğenilen özelliği yenileme yapma imkânınız. Kuracağınız program kendisini sürekli güncelleyerek kendisini daha önce karşılaşmadığı bir virüse karşı bile dayanıklı bir hale getirerek adeta gard alıyor.

AVG fonksiyonel olduğu ve bütünlük kontrolü, buluşsal analiz ve sosyal tespit, tarama gibi yöntemler ile birlikte koruma sağladığı alanlar;

  • İnternette karşımıza çıkan reklâm yanıtlamalarında
  • İstek üzerine veya istek dışı karşılaşılan test ve surveylerde
  • E-posta tarayıcı eklentilerinde
  • Kişisel e-posta tarayıcılarında

Yerleşik koruma kalkanlarında gerektiği performansta çalışarak en ufak bir virüsü bile etkisiz hale getirerek hem bilgisayarınızı hem de içerisinde bulunan kaynaklarınız korur.
Bu program ücretsiz oluşundan çok Türkçe kullanım desteği sağladığı için tercih edilmektedir.

AVG Anti-Virus yalnızca virüsleri temizlemek ve korumakla kalmaz, ayrıca internet genelinde sık sık rastladığınız reklâm yazılımlarına ve casus yazılımlara karşı da üstün koruma sağlar.

126 kez indirildi