Avidemux

Avidemux

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu21.7 MB
ÜreticiAviDemux
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Hemen indir (21.7 MB)
  32 Bit İndir  64 Bit İndir
180 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Avidemux, Windows için Video Kesme Programı. Video dosyalarının istemediğiniz bölümlerini birkaç fare hareketi ile kesebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Artık sizlerde birer video editörüsünüz. Bilgisayarınıza ücretsiz indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra kullanacağınız video kesme, yönetme programı sizlere arzu ettiğiniz tüm videoları kesme ve şekillendirme alternatifi tanır.

Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra yapacağınız tek şey; kesme ve düzeltme işleminizi gerçekleştireceğiniz videonuzu seçmek olacaktır. Birçok işletim sisteminde sorunsuz çalışarak başarılı hizmet verir. Programın hizmet verdiği dil seçeneği uluslar arası bir dil haline gelen İngilizcedir.

Farklı codeclere sahip olmasından dolayı bir çok formata uyum sağlar. Ve zorluk yaşamanıza engel olur. Uygun hale geldiği formatlar MPEG, MP4, ASF gibi formatlardır. İstediğiniz videoyu dilediğiniz gibi kesme ve düzenleme işleminizi yapabildiğiniz Avidemux oldukça güçlü scriptleme özelliklerine sahiptir.

Bilgisayar kullanıcılarının bildiği gibi birçok işletim sistemi vardır. Bu işletim sistemlerinden bazıları birbirlerinden farklılık gösterir. Fakat bu muzdaripliklerin hiçbiri bu video kesme programında geçerli olmaz. Birçoğumuzun ismini bile bilmediği Limux ve Mac işletim sistemleri ile bile bağlı çalışabilen programın, bu işletim sistemlerine bağlı olan uygun sürümleri bulunmaktadır.

Avidemux en çok tercih edilir program olmasının sebebi ise; hızlı oluşudur. Kullanıcısına kullanım anında zaman sıkıntısı yaşatmayan bu program, kişilerin diledikleri videoyu istedikleri noktadan kesme ve düzeltme imkanı sunar.

Yaptığınız değişiklikleri tamamlayarak kaydettiğiniz yeni videonuzu istediğiniz zaman tekrar düzenleyebilirsiniz. Bu videoları düzeltirken kesme işleminizi gerçekleştirmeniz adına size bir sınırlama getirilmez. Aynı videoyu istediğiniz şekilde kesip düzen içerisine koyabilirsiniz.

180 kez indirildi