Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus

Lisans
Dil
Dosya Boyutu5.1 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
227 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Avira Free Antivirus, Windows için Ücretsiz Antivirüs Programı. Sistem özelliklerini minimum seviyede kullanarak gereksiz kasılmalara yol açmadan bilgisayarınızı koruyabilecek ücretsiz antivirüs programıdır.

Uzun zamandır bilgisayar ile çalışan veya vakit geçirenlerinizin yakından tanıdığı bir program olan Avira Free Antivirus programı çok uzun yıllar tüm bilgisayar sahiplerine kalitesinden ödün vermeksizin hizmet veren bir anti virüs programıdır. Fakat teknolojide gelinen son noktada mutabıklık sağlanarak; yep yeni bir sürümü ortaya çıktı. Yeni yıla girerken yenilikçiliğinden de taviz vermeyen bu başarılı program tamamıyla yenilenmiş.

Avira’nın en önemli dikkat çeken değişikliği şüphesiz ara yüzüdür. Kullanımı öyle rahat öyle keyifli bir hale gelmiştir ki; kullanıcı ara yüz menüsünde iken asla zorlanmaz. Tüm bunların yanı sıra adından da anlaşılacağı gibi; asıl işlev alanı tüm kaynakları ve bilgisayarı virüsten korumaktır.

Bu korunan virüs grubuna; worm, trojan, adware ve spyware adı verilen, solucan, Truva atları, casus yazılımlar ve reklam araçları dahil edilmektedir. Avira Free Antivirus ucuz etten yahni olmaz mantığını asılsız bırakan bir uygulamadır. Güncel zamanlama ile sürekli kendini yeniler ve algıda sezgi metodunu kullanarak sürekli virüs taraması gerçekleştirir.

Avira dahil bir diğer uygulama ise; Antiboot aracıdır. Antiboot aracı ile bilgisayar korsanlığı yapan kişilerin bilgisayar sistemimizi ve sistemde bulunan bütün kaynaklarımızı ele geçirmeleri engellenir.

Özel bir bilgisayar kullanıcılığı gerektirmeyen, yazılım, donanım profesyonelliğine ihtiyaç duyulmayan bir sistem olarak normal bir internet kullanıcısının rahatça kullanabileceği bir antivirus sistemidir. Uzun ve meşakkatli bir kurulum zorluğu yoktur. İki –üç adımlık bir install işleminin ardından kurulumu gerçekleşir.

227 kez indirildi

Avira Free Antivirus Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Avira ücretsiz olarak kullanabileceğiniz antivirüs programları arasında iyi bir seçenek!