Benim Konuşan Angela

Benim Konuşan Angela

Lisans
Dil
Dosya Boyutu94 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir (94 MB)
  Android indir
29 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Benim Konuşan Angela

Benim Konuşan Angela oyunu , özellikle çocukların  beğenerek ilgiyle oynadıkları oyunlardan biri. Angela’nın dünyasını keşfetmek eğlenceli bir macera haline geliyor.

Benim Konuşan Angela Oyunu Özellikleri

Benim Konuşan Angela  oyununda Angela’nın dünyasını keşfetmek mümkün.  Saç stilini, makyajını, kıyefetlerini, hatta evini kendi isteğinize göre uyarlamak mümkün.  Bu değişikliklerin hepsinin alışkanlık yapacağını bilmek oyuna daha fazla zevk katıyor. Konuşan Angella’nın  165 milyondan fazla Google Play üzerinden indirilmesi bunun bir göstergesi. Eğlenceli zamanlar için birkaç indirme işlemi yapmak yeterli oluyor.

Bebek Angela’ya Neler Yapılabilir

Kedi Angela ile birçok maceraya atılabilirsiniz. Öncelikle  bebek Angela’yı kendi sanal hayvanınız olarak sahiplenmeniz gerekiyor. Sonra da ona masal gibi bir hayat sunabilirsiniz. Tarzı olan bir şehir kedisi olması için onun  yetişmesinde yardımcı olabilirsiniz.  Alışveriş yaparken, dişlerini fırçalarken ve kıyafet seçerken onunla zaman geçirebilirsiniz. Angela’yı süperstar yapabilirsiniz.  Ona  şarkı söylemek,  lezzetli yemekler yapmak, sizin en iyi arkadaşınızın olmasını sağlar. Ayrıca istediğiniz renklerde mmakyaj yapmayı da unutmayın. Onu  çarpıcı bir tarza sahip olması için baştan aşağı  yaratabilirsiniz. Makyaj yaparken hangi renk seçeceğinize kendiniz karar vereblirsiniz. Göz farı allık, ruj görüntülerini dilediğiniz gibi kişiselleştirebilmek mümkün.  8.100 farklı kombinasyonla yaratıcılığınızı geliştirmeniz mümkün.

Stil Sahibi Angela

Konuşan Angela  stil sahibi olabilir. Ona son moda kıyafetler giydirebilir, onun güzel bir balerin ya da ninjaya dönüşmesi için kıyafet seçimi yapabilirsiniz. Üstelik  bu kıyafetler  bir milyonun üzerinde farklı  kombinasyonla birlikte hazırlanabiliyor. Bu nedenle eşsiz bir görüntü kazanmak çok da zor olmayacak.

Uygulamada Ek Neler Bulunuyor

Yeni birçok oyunu bulabileceğiniz Konuşan Angela oyunu içinde Jelibon birleştirme, Baloncuk Vurmaca gibi küçük eğlenceler görmek mümkün. Ayrıca uygulama içerisinde şu gibi artılara sahip olabilirsiniz:

  • İçeriğin kişiselleştirilmesi ve uygulamanın bu şekilde yeniden kullanımının hedeflenmesi
  • Arkadaşlarla bağlantı kurma imkanı- sosyal ağlarla
  • İsteğe göre uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği
  • sanal para birimi kullanılarak farklı fiyatlarla alımlar olması. Oyuncu tarafından erişilen mevcut seviyeye bağlı şekilde bunun olması.
  • Uygulama içi satın alım olmadan gerçek para birimi kullanımı ile bütün işlevselliklere erişim imkanı.
29 kez indirildi