BitTorrent

BitTorrent

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
277 kez indirildi

Puanlama

12345
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

İndir BitTorrent, Windows için Torrent İndirme Programı. Torrent ile paylaşılmış olan oyun, film, program ve müzik gibi dosyaları bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz bir programdır.

İnternet dünyasının sonsuz eğlence platformunda birçok beklentiye yanıt veren programlarından biri olan BitTorrent programı; başta müzik, oyun ve video olmak üzere birçok dosyayı paylaşmanızı sağlar. Ücretsiz bir yazılım olmakla birlikte arzu ve hayal ettiğiniz hızda dosya paylaşabilmenizi gerçekleştirir. Üstelik en yüksek kalite standartlarını da sağlayabildiği bir paylaşım ortamı sunar. En kullanışlı özelliklerinden biriside dosyalarınızın indirimi sırasında sizin belirlemek istediğiniz özellik ayarlama kriterleridir.

Bu uygulama sayesinde tüm dosyaların indirilme işlemi söz konusu iken; sizde dilediğiniz özel ayarlamayı gerçekleştirirsiniz. Yüklemede bazı araç çubukları ile ilgili onay istendiğinde kaldırılırsa kurulum tamamlanır. Program sizi ve bilgisayarınızı düşünen en sağlıklı ve kaliteli program listesinin başında gelen isimdir. Dilediğiniz dosyayı bulduğunuzdan emin olduktan sonraki evre olan indirim evresinde paylaştığınız dosyanızın durumunu size birebir rapor etmektedir.

Tüm bu dosya indirme işlemlerini grafiksel bilgiler dahilinde sunar. Menüsünde bulunan geniş detaylı istatistikler sayesinde veri alışverişinin gerçekleşirken ne gibi durumlar gerçekleştiğini kontrol edebilmeniz mümkündür.

Ücretsiz kurulum imkânı sunan bu program Windows sistemine uyumludur. BitTorrent’in tercih edilme sebepleri araştırıldığında en çok dikkat çeken nokta ara yüzüdür. Ara yüz menüsünün Türkçe oluşu sayesinde daha çok tercih edildiğinden dünyada kullanılmaktadır.

Kullanıcı sayısı 140 milyona yakın bir kitledir. Ayrıca oldukça başarılı bir entegre RSS okuyucusudur. Planlama yapabilmesi ve yüklemeyi yönetmesi özellikleri ile kendi kulvarında öne çıkmaktadır.

277 kez indirildi