Bus Driver

Bus Driver

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
262 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Bus Driver, Windows için Otobüs Kullanma Simülasyonu. Gerçek otobüs sürme simülasyonu ile şehir trafiği içinde size verilen görevleri yaparak puan kazanabileceğiniz bir oyundur.

Özellikle çocukların zevkle oynadıkları bu oyunda temel amaç duraklarda bekleyen yolcuların inecekleri duraklara kadar, trafik kurallarına uyarak ulaştırmaktır. Görev tanımı bu şekilde olan otobüs sürme oyunu Bus Driver tüm dünyada en fazla indirilen oyunlardan biridir.

Bus Driver çeşitli iklim ve hava koşularında durmaksızın devam eden bir çeşit eğitici oyun sınıfına girmektedir. Oyun içerisinde birbirinden farklı otobüslerin olduğu, görevleri tamamladıkça kilitli obüslerin açıldığı, şiddet, kan veya diğer olumsuz örneklerin olmadığı harika bir oyundur. Tüm trafik kurallarına kesin uymak durumunda kalınması, oynayanları sanki gerçekten otobüs kullanıyormuş hissi vermektedir. Ufak boyutuyla deneme sürümü indirilip oynanabilir.

Gerçeğe çok yakın tarzdaki simülasyon özelliği bir an bile başından kalkmak istemeyecek kadar sürükleyici ve hoş vakit oyundur. Oyunun indirdikten sonra klasik ilerle tuşu ile bilgisayara kurulumunu yapıp oyuna başlanır. Daha sonra sırası ile otobüsler alınarak görevleri tamamlama ve tüm duraklardaki yolcuları eksiksiz şekilde indirmek, otobüsün durması gereken yerde durmak ve sağa sola geçişlerde sinyal bile vermek durumundasınız.

Aksi takdirde belirli sayıda ceza puanı alıyorsunuz. Özellikle otobüsün gideceği yer haritada ve oyun sırasında yol çizgileri ile açıkça belirtiliyor. Hem eğitici bir oyun olması hem de çok zevkli ve basit kullanım sunması bakımından otobüs oyunu Bus Driver tam bir aile oyunudur. Bu oyunda tüm dünyada kullanılan otobüslerden örnekler sergilenmektedir.

262 kez indirildi