Cheat Engine

Cheat Engine

LisansÜcretsiz / Reklamlı
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11.3 MB
ÜreticiDark Byte
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir (11.3 MB)
  32 Bit İndir
55 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Cheat Engine, Windows için Oyunlar için Hile Programı. Veritabanı üzerinde kayıtlı olan oyunlar üzerinde değişiklik yaparak hile yapmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir programdır.

Oyun oynamayı sever misiniz? Peki ya hile yapmayı? Öyleyse program tam size göre. Cheat Engine ile oyunlar artık çok daha zevkli. Çünkü kazanan hep sen olacaksın. Bu küçücük program ile artık sınır tanımayacaksınız.

İstediğiniz kadar çok cana sahip olabileceksiniz. Size verilen can hakları fazla mı geliyor? Cheat Engine canları sınırlayabilirsiniz. İnternet Explorer, Mozilla ve Firefox gibi internet tarayıcıları üzerinden oynadığınız tüm oyunlarda bu muhteşem program işinize yarayacaktır.

Üstelik flash oyunların tamamında, FarmVille gibi sevilen Facebook oyunlarında da bu program sayesinde yapacağınız hilelerle en üst sıralarda yerinizi alacaksınız. Bu program ile hile yapabileceğiniz gibi hataları ve sorunları da çözebilme imkanına da sahip olabilirsiniz. Program içerisinde bir hafıza tarayıcı yer almaktadır.

Bu hafıza tarayıcı ile oyun içerisinde değiştirilebilecek öğeleri hızlı bir şekilde keşfederek gerekli tüm değişiklikleri bir çırpıda yaparak dilediğinizce oyun oynayabileceksiniz. Hız hilesi de yapabilir; bu sayede en zorlu yarışları bir çırpıda kazanabilirsiniz.

Dilerseniz bu program sayesinde tüm bu hileleri birleştirebilir ve farklı bir kombinasyon sağlayarak oyun oynayabilirsiniz.

Bilgisayarınızı, dondurmadan işlem yapmanızı sağlayan, az yer kaplayan ve bilgisayarınızda donma problemleri yaratmayan Cheat Engine daima oyunların şampiyonlar listesinde başı çekecek ve zafere doymayacaksınız.

Cheat Engine en sıkıcı anlarınızı en zevkli dakikalara dönüştürecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Video

55 kez indirildi

Cheat Engine Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Hile yapanlar oyunlarda pek iyi anılmıyor haberiniz olsun!