DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite

İndir DAEMON Tools Lite, Windows için Sanal Disk Oluşturma Programı. Bilgisayarınız için dört taneye kadar sanal sürücü oluşturabileceğiniz ve imaj dosyaları oluşturabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Teknolojinin zirvesinde olduğumuz şu günlerde ev hanımından tutun da, cerrahına kadar tüm insanların bağlı olduğu kaynaklar bilgisayarlardır. İnternet hayatı kolaylaştıran en teknolojik medya organıdır. İçerisinde bulunan milyonlarca site ve bu sitelerde bizlerle paylaşılan birçok kaynağı arzu ettiğimiz doğrultuda kullanabilmekteyiz.

Bu kaynakların içine dahil olan program en çok ihtiyaç duyulan sanal disk oluşturma programıdır. Bilgisayarınızda bulunan imaj dosyaları sıkıştırılmış halde ve açamıyorsanız, bu imaj dosyaları haricinde farklı bir yeni imaj dosyası oluşturmayı arzu ediyorsanız, daha fazla sanal sürücü oluşturmak istiyorsanız, DVD ve sanal VD sürücüsü oluşturma düşünceniz varsa bilgisayarınıza indirmenizi tavsiye ettiğimiz, en gözde sanal sürücü oluşturma programıdır.

Daemon Tools Lite programı ile görüntülemek istediğiniz tüm imaj dosyalarını açarak, değerlendirebilirsiniz. CD ye aktarmanıza ve format değiştirmenize gerek kalmaz. CD ye aktarma gerekliliği ortadan kalktığı için birçok CD ile kurulumu gerçekleşen program ve de oyun kurulumlarında CD ye gereksiniminiz ortadan kalkar. MDX başta olmak üzere MDS, MDF, ISO, CUE, PDI ve daha birçok imaj dosyasını sizi zorlamadan okur.

Bu program tamamıyla ücretsiz olarak indirilir ve kurulur. Kurulumu ve sonrasında kullanımı oldukça kolaydır. Daemon Tools karmaşık olmayan ara yüzü sayesinde oldukça keyifli bir kullanım sağlar. Bu ara yüz menüsünün dil seçeneğinin Türkçe oluşu özellikle tercih sebeplerindendir. DVD ROM bulunmayan bilgisayarlarda ciddi bir pil tasarrufu sağlar.

İndir

12345 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

DAEMON Tools Lite” üzerine bir yorum

Yorum yapın