Darkness Reborn

Darkness Reborn

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
70 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Darkness Reborn

Rol yapma oyunu denilince akla ilk gelen Darkness Reborn olmaktadır. fantastik bir hikaye içinde yer alan aksiyon dolu anlar ile oldukça sürükleyicidir. Android üzerinden ücretsiz olarak indirmek ve oynamak mümkündür.

Oyun Nasıl Oynanır?

Fantastik bir evrende geçen olaylar ile oyuncuyu içine çeken son derece sürükleyici bir oyundur. Oyunda amaç oldukça basittir. Ejderha tarafından lanetlenen bir şövalye olağanüstü güçlere kavuşmuştur. Ancak gücünü insanlığa faydalı olmak için değil yıkım ve terör estirmek için kullanmaktadır. İşte sizin göreviniz bu kötü şövalyeyi durdurmaktır. Sizin yönettiğiniz savaşçılar şövalyeye karşı koyacaktır.

Oyunda 4 farklı karakter bulunuyor. Bu dört savaşçıdan birini seçip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Karakteri geliştirdikçe daha başarılı olacaksınız.

Mobilde oynanacak en iyi aksiyon oyunlarından olduğunu söylemek mümkündür. Oyuncular görevleri tamamlayarak yeni maceralara atılabilir. Zindanlara inmeyi başarmanız halinde bölüm sonu canavarları ile savaşırsınız. Dilerseniz takım halinde de savaşmanız mümkündür. Bu şekilde oyundaki macera daha da artacaktır. En iyiler arasında takım olarak yer alabilirsiniz.

Oyun Özellikleri

Oyun teknik açıdan da oldukça doyurucu. Görsel olarak tatmin edici olan oyunda yer alan grafikler de oldukça başarılı. Oyunda savaşçınızın ihtiyacı olan zırh, eşya, silah gibi donanımlar da oldukça çeşitlidir. Hem savaş oyunları hem de rol yapma oyunları sevenler için oldukça başarılı bir oyundur.

Oyunda size altın ve değerli taşlar da verilmektedir. Element zindanına giderek daha çok altın kazanmanız da mümkündür. Bunları kullanarak oyunda daha başarılı olabilirsiniz. Ancak zindanlara girmek için oyunda biraz daha usta olmanız sizi daha başarılı kılacaktır. Karakterinizin gelişmiş donanımlara sahip olması ile kazancınız artacaktır.

Doyasıya Rekabet

Oyunda iyi ve kötü karakterin varlığı ve bunların mücadelesi kıyasıya bir rekabet ortamı sunuyor. Özellikle oyunu arkadaşlarınızla oynayarak daha fazla eğlenmeniz mümkün. Takım çalışması ile iyi bir işbirliği yapabilir ve istediğiniz gibi ilerleyebilirsiniz.

Darkness Reborn güzel mi diye merak edenler için son derece sürükleyici olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun kurgusu son derece iyi ve aksiyon da yerinde diyebiliriz. Böylece zevkle oynanan oyunlar arasında yer alıyor.

70 kez indirildi