Dolmuş Driver MOD Sınırsız Para Hilesi Full Apk

Dolmuş Driver MOD Sınırsız Para Hilesi Full Apk

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
69 kez indirildi

Puanlama

12345
(2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Dolmuş Driver MOD Sınırsız Para Hilesi Full Apk

Günümüzde mobil oyun teknolojinin ulaştığı en üst nokta doğrultusunda artık sıradan ve heyecansız oyunları zaman kaybı olarak görüyorsanız gerçek arcade oyun keyfinin sınırsız bir şekilde hissedildiği Dolmuş Driver MOD Sınırsız Para Hilesi Full Apk seçeneği ile size en gerçekçi arcade oyunu deneyimini yaşatmaktadır. Özellikle yerel bir oyun olması ve sağladığı başarılar bu oyuna olan ilgiyi daha da arttırmaktadır

Dolmuş Driver Nasıl Oynanır?

Ülkemizde uzun bir süredir severek ve beğenerek oynanan bu oyunu indirdiğinizde 3 farklı karakterdeki dolmuş şoföründen dilediğimizi seçerek, İstanbul’un birçok noktasında sizleri bekleyen müşterileri almak için harekete geçiyorsunuz. Fakat bu sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Çünkü şehrin birçok noktasında siz engellemek isteyen birçok farklı araba türü bulunmaktadır. Ayrıca hız yaptığınızda sürekli peşinize düşen polisler sizlerin müşterilerinizi zamanında almanızı engellemektedir. Bu sebeple müşterileri zamanında istediği yere ulaştırmak oldukça zor olmaktadır. Üstelik yolculuk boyunca geçen diyaloglarda oldukça eğlenceli zamanların oluşmasını sağlamaktadır.

Dolmuş Driver Oyun Boyutu

Dolmuş Driver oyun boyutu olarak 108 MB gibi kendi oyun türüne ve hedef kitlesine göre oldukça uygun seviyelerde kalmaktadır. Oyun oynanış zevki olarak yeterli olsa da en son güncellemelerden sonra eski model telefonlarda biraz yavaşlamaya sebep olmaktadır. Oyunun kalitesi düşünüldüğünde boyut olarak yeterli olduğunu söylesek de biraz daha akıcılık oyunu bir kademe daha yukarı çekebilecektir. 2013 yılında mobil piyasasına sürülen bu oyun yerli bir oyun olmasına rağmen 1 milyon indirilme barajını rahatlıkla geçmektedir. Ve yerel arcade oyunları arasında kısa sürede bunu başaran ilk oyunlardan biridir.

Dolmuş Driver Grafik Özellikleri

Dolmuş Driver grafik özellikleri bakımından ise aşırı derecede etkileyici olmasa bile kapladığı alan ve popülerlik durumuna göre oldukça iyi seviyelerdedir. Oyuncuların grafiksel olarak ortalama bir yeterliliğe sahip olan ve oynanıştaki bazı donmalar neticesinde olumsuz etkilenmektedir. Oyunu indirenlerin yaptığı oylama neticesinde Dolmuş Driver 5 üzerinden 4,3 oyun, 4,3 grafik ve 4,2 kontrol puanları almış durumdadır. Bu oranlar yeni sayılan bir spor oyunu için oldukça etkileyicidir.

69 kez indirildi