Dream League Soccer 2017

Dream League Soccer 2017

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu74.05MB
ÜreticiFirst Touch
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir (74.05MB)
  Android indir
48 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Dream League Soccer 2017

Çağımızda teknolojinin de desteği ile mobil oyun sektöründe çok büyük gelişmeler yaşanmıştır. Artık sıkıcı ve sıradan oyunlar yerine heyecan verici ve oldukça gerçekçi oyunlar almıştır.  Sizlerde gerçekçi mobil spor oyun keyfinin tam olarak yaşamak istiyorsanız Dream League Soccer 2017 size heyecanlı ve oldukça gerçekçi bir oyun deneyimi sunmaktadır. Bu oyunla bilinen tüm futbol oyunlarını bir kenara bırakın ve lisanslı gerçek futbolcuları transfer ederek en güçlü takımı kur ve takımına yakışır bir stadyum inşa ederek online olarak tüm rakiplerini yenerek futbol dünyasının yeni yıldızı olunmalıdır.

Oyunun her aşamasını profesyonelce kontrol edebildiğin bu oyunda en iyi olmak için takımının her şeyi ile uğraşmalısın. Gerçek bir takım yöneyimi heyecanı sunan bu oyunda dilediğiniz her şeyi kendi stilinize göre özelleştirebilirsiniz. Oldukça üst düzey bir yapay zekâya sahip olan bu oyun bu yönü ile oynayanlarda tam anlamıyla gerçekçi bir oyun deneyimi sağlamaktadır.

Dream League Soccer 2017 Oyun Boyutu

Dream League Soccer 2017 oyun boyutu olarak 347 MB gibi yüksek bir alan kaplıyor gibi görünse de kalitesi ve gerçekçiliği göz önüne alındığında oyun boyutu gayet makul seviyelerde kalmaktadır. Oyun büyük alan kaplamasında kullanılan grafik ve ses özelliklerinin oldukça donanımlı ve gerçekçi olması yatmaktadır. 2016 yılında mobil piyasasına sürülen bu oyun aradan çok fazla zaman geçmemesine rağmen 100 milyon indirme sayısını geçmiştir. Ve spor oyunları arasında kısa sürede bunu başaran ilk oyunlardan biridir. Ayrıca gerek memnuniyet düzeyi gerekse oyun için etkileşim anlamında spor kategorisi içerisinde en kaliteli oyunlar arasında yer almaktadır.

Dream League Soccer 2017 Grafik Özellikleri

Dream League Soccer 2017 grafik özellikleri olarak kaliteli, etkileyici ve gerçekçi durumdadır. Oyuncuların grafiksel olarak gerçekçi görünümü ve oynanıştaki akıcılık insanı bu oyunu oynayanları uzun süreleri oyunda geçirmesini sağlamaktadır. Oyunu indirenlerin Google Play üzerinden yaptığı oylama neticesinde Dream League Soccer 2017 oyunu 5 üzerinden 4,3 oyun, 4,3 grafik ve 4,2 kontrol puanları almış durumdadır. Bu rakamlar kendi alanında odlukça kaliteli ve üst düzey rakamlardır.

48 kez indirildi