EA SPORTS FIFA 15 Companion

EA SPORTS FIFA 15 Companion

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
118 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

EA SPORTS FIFA 15 Companion

FIFA 15 Companion Mobil Uygulaması

FIFA 15  oyunda yer alan Ultimate Team modu için hazırlanan özel bir yardımcı program olan EA SPORTS FIFA 15 Companion (Yardımcı) mobil uygulaması kullanıcıların beğenisine sunulduğu andan itibaren büyük bir ilgi ile karşılaşmıştır. Hazırlanan uygulama fut modu seçilerek online ve offline maçlar yapılabildiği gibi aynı zamanda transfer pazarı sayesinde stratejik bir oyun oynama imkanına sahip olan bu oyunun içine daha çok dahil olabileceksiniz.

 

FUT Companion Uygulaması

FIFA Ultimate Team uygulaması FIFA 15 deki mevcut kadrosu oyunu açmadan mobil cihaz üzerinden kadronuzu yönetmenizi ve transfer pazarının takip edebilmenizi sağlar. Bu uygulama kullanılarak transfer pazarı kısmında futbolcular Menajer kulüp logosu ve forma gibi kulüp öğelerine arama ve teklif verme imkanı olduğu gibi aynı zamanda kulübümüz bünyesinde yer alan ve ileride transfer pazarı üzerinden satışa sunarak jeton kazanma imkanı da bulunmaktadır.

Pek çok ülkede birbirinden farklı kuyumcuların oluşturmuş olduğu transfer pazarı günün her saati açık olduğu için kulübümüze herhangi bir veya gerektiğinde mobil cihazınızı kullanarak gerekli öğeleri anında satın alabilir veya açık arttırmaya katılabilirsiniz.

Ayrıca FIFA Ultimate Team Companion uygulamasını kullanarak maç kadrosu düzenleyip maç öncesi gereken değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın bir diğer özelliği ile FIFA 15 oyunundaki arkadaşlarınızın yapmış olduğu paylaşımları da anlık olarak görebilir ve oyunu oynamakta olan diğer kişilerin paylaşımlarını ilk görerek FIFA 15’in sosyal yönünden de daha iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz.

 

FUT Companion Uygulamasına Nasıl Sahip Olunur?

FIFA 15 Ultimate Team Companion uygulamasına sahip olmak için App Store Google Play ve Windows Phone mağazalarından bu uygulamayı indirebilirsiniz. FIFA 15 oyuna girdikten sonra FIFA Ultimate Team modunda gizli soruyu belirledikten sonra indirmiş olduğunuz mobil uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenliğiniz için gizli soruyu tanıdıktan sonra Uygulama açıldığında Bu soruya cevap vererek giriş sağlayabilirsiniz.

FIFA 15 FUT Companion uygulamasına aksatmadan her gün giriş yapmanız halinde jeton ve paketler gibi birçok hediyeyi kazanma imkanı yakalayabilirsiniz.

118 kez indirildi