Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Lisans
Dil
Dosya Boyutu519 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
323 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Euro Truck Simulator 2, Windows için Gerçek Tır Kullanma Simülasyonu. Tır sürme simülasyonu ile tır şoförü olarak Avrupayı dolaşabilir ve size verilen yük taşıma görevleri yerine getirerek para kazanabilir.

Simülatör oyunlarını sever misiniz? Peki ya tırlarla oynayacağınız bir simülasyon oyunu içerisinde yer almak ister misiniz? Euro Truck 1’in çok daha geliştirilmiş olan ikinci sürümü ile ilk versiyonun çok daha ötesinde bir oyun keyfi yaşayacaksınız. Kışkırtıcı nitelikte ki grafikler ile haritanızı çizerek çok daha ilgi çekici bir karayolu seyahatinin içinde yer alacaksınız.

Euro Truck Simülatör 2 tüm dünyada en çok sevilen oyunla arasında yer almaktadır. İlk versiyona göre oldukça değişmiş ve gelişmiş olması onu çok daha dikkat çekici kılmaktadır. Dünyaca ünlü markaların tırları lisanslı olarak yer almaktadır. Bunların arasında MAN, RENAULT, SCANIA gibi birçok farklı markanın birbirinden güzel modelleri yer almaktadır.

Oyun oynarken kamyon ve tırlarınızda performans artışı sağlayabilirsiniz. Oldukça zevkli ve eğlenceli olan Truck Simülatör ile zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacak ve oturduğunuz yerden kalkamayacaksınız.

Oyun içerisinde tam 60 tane ülke yer almaktadır. Bu oyunda sizden istenen şey kıtalar arasında yapılacak olan nakliye hizmetinin; en hızlı, en güvenilir ve en doğru şekilde verilmesidir. Nakliye işi son derece dikkat ve özen isteyen; aynı zamanda da sevilen bir iştir.

Euro Truck Simülatör ile bir birbirinden güzel tırlardan oluşan bir nakliye şirketinin de sahibi olmuş olacaksınız. Sizde böyle görkemli bir nakliye şirketini kurmak ve başarılı bir oyuna imza atmak istemez misiniz?

323 kez indirildi

Euro Truck Simulator 2 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    TIR simülasyonu konusunda rakipsiz bir oyun!