Farming PRO 2015 v 1.7 Android APK

Farming PRO 2015 v 1.7 Android APK

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
93 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Farming PRO 2015 v 1.7 Android APK indir

Farming PRO 2015 adından da belli olduğu gibi popüler bir çiftçilik ve simülasyon oyunu.  oyundaki amaç zamanla çalışarak sahip olduğumuz tarlaları daha da büyütmek ve yeni  binalar inşa ederek yeni çalışma çiftçilik alanları oluşturmak. Oyuna gereken ilgiyi göstermeniz halinde siz de kısa süre içerisinde tarlalarınızı ve binalarınız büyüterek iyi bir çiftçi olabilirsiniz. Bunların dışında tarım işleri işçilerin yönetimi hayvancılık ve diğer konular ilgilenmeniz gereken önemli noktalar olarak ön plana çıkıyor.

 

Farming PRO 2015 Hakkında

Sanal da olsa çiftçilik yapma imkanı tanıyan oyunlar arasında en ideal  oyunlardan sayılabilecek olan Farming Pro 2015 size çiftçilik yapabilmek için gelirken bütün imkanları sağlıyor. Vakti olan kişilerin oyundan zevk alarak bütün sorumluluğu üstüne alması ve keyifli vakit geçirmesini önünde hiçbir engel yok. Bitkileri ekip sulamak, biçmek ve toplamak her şey tamamen size ait. Topladığınız hasatları satarak para elde ettiğiniz bu oyunda hayvan almak veya çiftliği genişletmek  imkanı sunuluyor. Farming Pro sanki gerçek hayatta çiftçilik yapıyormuş gibi aynı hisleri ve ortamı  yaşamanız için size mükemmel bir deneyim imkanı sunuyor.

 

Farming PRO 2015’i Deneyin

Simülasyon oyunlarına ve çiftçilik oyunlarına  ilgi ve merak duyuyorsanız vakit kaybetmeden bu oyunu indirip oynamaya başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu oyunun mutlaka bağımlısı olacaksınız ve asla başından kalkmak istemeyeceksiniz. Oyunu doğrudan indirebileceğiniz gibi  ücret ödememek için apk linkini bularak oyunu indirebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde para sorunu yaşamamak için ve çiftliği daha rahat genişletebilmek için hileli versiyonunun apk versiyonunu indirebilirsiniz. Geriye kalan tek şey kurulumunu yaparak oyuna başlamak olacaktır.

Gerçekte çiftçilik yapmak veya çiftçilik işleri ile uğraşmak istiyorsanız ama bir türlü çiftlik ortamına gidecek vaktiniz yoksa Farming PRO 2015 v 1.7 Android APK indir seçeneğini kullanarak oyun üzerinden de olsa simülasyon olan Farming Pro ile  keyifli ve eğlenceli vakit geçirerek bu sorununuza kısmen de olsa çözüm bulabilirsiniz. Oyunu indirip yükle herkesin şimdiden keyifli vakit geçireceğine eminiz.

93 kez indirildi