Format Factory

Format Factory

LisansÜcretsiz / Reklamlı
Dil
Dosya Boyutu46.1 MB
ÜreticiFormatFactory Int.
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir (46.1 MB)
  32 Bit İndir
239 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Format Factory, Windows için Ses ve Video Format Dönüştürme Programı. Neredeyse tüm ses ve video formatlarını birbirine dönüştürebilen gelişmiş özelliklere sahip ses ve video dönüştürücü programdır.

Teknolojinin en kusursuz özelliklerinin birleşerek oluşturduğu en kullanılası programlardan biri Format factory’dir. Çok fonksiyonlu bir medya dönüştürürcüsüdür. Aklınıza gelebilecek tüm dosyaları dönüştürebilme özelliğine sahiptir. Üstelik en büyük özelliği de fazla oynatılmaktan dolayı zarar görebilen tüm görsel ve işitsel dosyaları onarabilme özelliği vardır.

Ayrıca genelde çok farklı programlar indirilip kurulumu sağlanarak gerçekleştirilen DVD ripleme işlemini de en kaliteli şekilde tek program üzerinden halledebilmektedir. Diz üstü ve tablet bilgisayar olarak bilinen Ipad ve son dönemde trend olan fonksiyonel cep telefonu olan Iphonelarda geçerli olan dosya formatlarına destek vermektedir.

MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF ve MP3, WMA, AMR, OGG, AAC ve WAV gibi hemen hemen tüm dosya biçimlerini birbirine çevirme mekanizmasına sahiptir. Dinlemekte olduğunuz ses kaynağı yani CD sinden mp2-mp3-mp4 ses biçimi dosyası elde edebilmek hiç bu kadar kolay olamazdı.

Format factory ile takılan veya pürüz yaşanan videolarda onarma sistemi oldukça geliştiğinden en eski tarihli kayıtlarınızda dahi sıkıntı yaşamadan videonuzu oynatabilirsiniz. Özellikle sosyal paylaşım sitelerinde çok kullandığımız resim dosyalarımızı ise; dilediğimiz gibi etiketler, zoom ayarlarını gerçekleştirir ve düzenlemesini gerçekleştiririz.

Türkçe dil seçeneğinin oluşu programı daha tercih edilir kılsa da alternatif olarak 56 ayrı dil seçeneği mevcuttur. Bu kadar seçeneğe istinaden bilgisayarınızda yavaş çalışma aksaklığına mahal vermez ve çalışma performansınızı düşürmez.

Yapılan anketlerce araştırma grubunun vardığı kanı; Format Factory’nin bu denli tercih edilen bir program olmasında ki en dikkat çekici özellik ara yüz menüsünün kullanıcıya en uygun şekilde dizayn edilmiş olması ve yalnızca kısa süreli işlemlerle tüm beklentilere cevap alınmasıdır.

239 kez indirildi