Free Download Manager

Free Download Manager

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
291 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Free Download Manager, Windows için Ücretsiz İndirme Yöneticisi. İndirmek istediğiniz dosyaları farklı noktalardan aynı anda indirmeye başlayarak indirme hızını arttırabilen ücretsiz bir programdır.

İnternet üzerinden kendi bilgisayarınız dışında da kontrol etme şansını sizlere sunan Free Download Manager programı indirdiğiniz dosyaları internet üzerinden kontrol etmenizi sağlayarak dosyanızın son durumunu değerlendirmenizi sağlar. Ayrıca swf, flv gibi uzantılı dosyaları flash video indirme özelliği sayesinde başarı ile tamamlar. Size %100 hizmet verebilmek için hiçbir detay atlanmaksızın oluşturulan program sayesinde indirme işlemlerinde en sık rastlanan sorunlar bile ortadan kalkacaktır. Bu program sayesinde bu sıkıntıların hepsi ortadan kalkmaktadır.

En tercih edilir özelliklerinin başında gelen yarıda kalan indirmelerde yaşanan zaman kaybı mağduriyetini yaşatmaksızın hizmet vermektedir. Yarıda kalabilecek tüm dosyalar için uyarı verir ve şartlar ne olursa olsun mutlaka indirme işlemini yarıda bırakmadan tamamlar.

Sizlerin bilgisayarını güvenlik programları haricinde; programının içerisindeki güvenlik kontrolü yazılımı sayesinde koruyan; daha sizin indir komutunuzu aldığı andan itibaren taramasını kendi içerisinde başlatarak bilgisayar sisteminize zarar vereceğine kanaat ettiği tüm dosyaların indirilme ve yüklenme işlemini otomatik olarak durdurur.

Free Download Manager programı sayesinde bulduğunuz ve indirme işlemine başladığınız anda ihtiyacınız olduğu hıza ayarlamanızı sağlayabilmektedir. Program sayesinde indirme ile ilgili istediğiniz her şeyi elinizin altında bulabilirsiniz.

En kaliteli indirme işlemini en kısa sürede sağlaması sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden bu program sayesinde yapacağınız tüm dosya indirme işlemleri ücretsiz olduğu gibi en güvenilir şekilde gerçekleşmektedir

291 kez indirildi