Free Video Dub

Free Video Dub

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
255 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir Free Video Dub, Windows için Hızlı Video Kesme Programı. Bilgisayarınızdaki videoların istemediğiniz bölümlerini kolayca kesebileceğiniz ücretsiz bir video kesme programıdır.

Videolarınızdaki istenmeyen bölümleri rahatlıkla kesebileceğiniz Free Video Dub yazılımı küçük boyutuna rağmen içindeki birçok özelliği barındırıyor. Çoğu uzantıdaki videoları destekleyen program bu özelliği sayesinde bir artı daha katıyor.

Videolarınızdaki kesmek istenilen bölümü zaman çizelgesinde rahatlıkla görebilir, bu sayede kesme işlemini daha rahat biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Seçilen bölümleri oynatma, videonuzu ön izleme imkanına Free Video Dub ile sahipsiniz. Dosyanız hakkındaki tüm bilgileri görüntüleyebilir, dosyanızla ilgili değişimleri görebilirsiniz.

Ayrıca program kesme işleminin ardından dönüştürme sonrası da bilgisayarınızı otomatik kapatma olanağına sahiptir. Bu işlemlerin hepsini oldukça kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz yeni video da orijinali gibi özgünlüğünü koruyacak ve aynı görüntü kalitesine sahip olacaktır.

Videolarınızdaki görüntü kalitesi kaybına yol açmayacak olan bu yazılım video düzenlemesi sırasında içinizi rahat tutmanızı sağlayacaktır. Birçok kullanıcı tarafından öngörülen kolaylık ve hızlılık ilkesini son derece yansıtan Free Video Dub video kesme işi için oldukça uygun görülmektedir.

Free Video Dub video kesme işi için en ideal ve pratik yazılımlardan biri olup, zamanı değerli olan kullanıcılar için ilgi çekmektedir. Free Video Dub programını küçük boyutu sayesinde kısa sürede indirebilir ve rahat kullanımdan yararlanabilirsiniz.

Türkçe dil seçeneği sayesinde oldukça basit bir kullanımı olup, video kesmedeki pratikliğini kanıtlamış bir yazılımdır. Zaman ve kalite kaybı olmadan siz de bu farkı yaşayabilirsiniz.

255 kez indirildi