Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
198 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir Freemake Video Converter, Windows için Video Dönüştürme ve Düzenleme Programı. Farklı formattaki video dosyalarını kolayca diğer formatlara dönüştürebileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir programdır.

Teknolojinin ilerlemesiyle yaratılan video, fotoğraf makinesi ve cep telefonları ile birçok farklı formatta çekim yapılabilmektedir. Bu farklı formatları birbirlerine dönüştürme ihtiyacı doğmuş ve video converter programları tasarlanmıştır. Video format dönüştürücü bu programların içerikleri de her geçen gün daha fazla gelişmiştir.

Her ihtiyaca cevap verebilen video dönüştürücü programlar ile dilediğiniz video kamera, fotoğraf makinesi ya da cep telefonu ile çekilmiş görüntülerin formatlarını değiştirebilirsiniz. Video formatları çok yer tutan videoları sıkıştırabilmek için vardır. Böylece sabit disk alanından tasarruf etme imkânına sahip olabilmekteyiz.

Bir internet sitesinden mp3 çalarınıza ya da telefonunuza video, müzik indirmek istediğinizde video converter ile cihazınızın kabul ettiği programa dönüştürme ihtiyacı duyarsınız. Freemake Video Converter bu noktada en büyük yardımcınız olacaktır. Bir de tam tersini düşünelim. Harika bir fotoğraf çektiniz ve bunu bir internet sitesinde yayınlayacaksınız.

İnternet sitesinin formatı fotoğraf makinenizin formatından farklı ise ne yapmak gerekir? Bu durumda hemen video converter’i ücretsiz olarak indirir ve sadece saniyeler içerisinde fotoğrafınızı dilediğiniz formata çevirebilirsiniz. Desteklediği format arasında AVI, MP4, WMV, MKV, 3GP, DVD, MP3, iPad, iPhone, PSP, Android yer almaktadır.

Freemake Video Converter diğer dönüştürücü programlardan oldukça farklı ve kullanışlı özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Fotoğraflarınızdan bir slayt hazırlama, arka plana müzik ekleme gibi birçok özelliğe sahip.

Birbirinden ilgi çekici slaytlar hazırlayıp tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve neşeli arayüzü ile vazgeçemeyeceğiniz bir video Converter programı olacaktır.

198 kez indirildi