Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
357 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Freemake Video Downloader, Windows için Ücretsiz Video İndirici. Facebook ve Dailymotion gibi video siteleri üzerinde bulunan videoları bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir program.

İnternet, çağımızın en önemli eğlence araçlarından biri haline geldi. İnternetten müzik dinlemenin ve video izlemenin keyfine doyum olmaz. Birbirinden güzel videoları izlemek ve paylaşmak internet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen durumdur. Dailymotion, Facebook, Megavideo, vimeo, Mynet, Movieclips gibi onlarca farklı siteyi desteklemektedir. Birbirinden farklı 30’dan fazla video sitesine uyum sağlayabilmektedir.

HD ve 4K video formatlarını kolaylıkla indirebileceğiniz downloader 4K 4096P, HD 1080P, HD 720P, 480P, 320P desteği sayesinde diğer ücretsiz video indirme programlarına göre oldukça kullanışlı bir durumda yer alıyor.

Programın kullanımı da oldukça kolaydır. Müzik ya da video indireceğiniz siteyi açıyorsunuz. Linki kopyalıyor ve programda ADD düğmesine basıyorsunuz. Dönüştürmek istediğiniz formatı seçerek kaydetmek istediğiniz klasörü seçerek indir sekmesine tıklıyorsunuz ve işte videonuz ya da mp3’ünüz hazır.

Blgisayara kurulumu da oldukça basit. Tek bir tıkla indirebildiğiniz bu muhteşem program sayesinde özgürce video indirebileceksiniz. Videoları orijinal formatında indirebileceğiniz gibi işlem sırasında AVI olarak kaydedebilme şansına da sahipsiniz. Aynı zamanda mp3 formatına çevirmeniz de mümkün. Böylece sevdiğiniz videoları mp3 olarak saklayabileceksiniz.

Freemake Video Downloader ile artık videoları ve mp3’leri bilgisayarınıza indirmek çok basit. Böylece dilediğiniz zaman sevdiğiniz müziği dinlemenin keyfine varacak ve videolarınızı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabileceksiniz.

357 kez indirildi