Fun Run 2 – Multiplayer Race

Fun Run 2 – Multiplayer Race

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
  Android indir
101 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Fun Run 2 – Multiplayer Race

Koşu oyunu sevenler için Fun Run 2 – Multiplayer Race oyunu en eğlenceli oyunlardan birisi olacaktır. Çizgi karakterlerden oluşan oyun multiplayer şeklinde oynanabildiği için rakipleriniz ile eğlenceli vakitler geçirebilmeniz de mümkün olmaktadır. İşte bu oyun hakkında daha detay bilgileri yazımızdan edinebilirsiniz.

Oyun Özellikleri

Oyuna başlarken ilk olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Bunun için Facebook hesabınızı kullanabileceğiniz gibi yeni bir kayıt oluşturabilmeniz de mümkündür. Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra kendinize bir karakter seçmelisiniz. Bu karakter koşu oyunu sırasında sizin yönlendireceğiniz karakter olacaktır.

Tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra 3 farklı oyun modu sizi karşılayacaktır. Bunlar friends, practice ve quick play modlarıdır. Friends modunda arkadaşlarınız ile birlikte oyun oynayabilmeniz mümkündür. Özellikle aile içerisinde oynanabilecek son derece güzel bir oyun olduğunu ifade etmemiz gerekir. Bunun yanı sıra practice modunda antrenman yapabilirsiniz. Bu sayede aile arasında oynamadan evvel kendinizi daha da çok geliştirme imkânı elde edebilirsiniz. quick play modunda ise karakterinizi seçerek direkt olarak yarışa başlayabilirsiniz. Eğer hiçbir arkadaşınız yok ise bu durumda en ideal oyun modu bu olacaktır.

Özel Yetenekler

Fun Run 2 – Multiplayer Race oyunu içerisinde pek çok özellik ve yetenek sizleri beklemektedir. Dolayısıyla oyunun sadece koşudan ibaret olmadığını ifade edebiliriz. Örneğin rakibiniz koşarken onun arkasından ateş ederek onun yavaşlamasını ya da durmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle rakibinizi yavaşlatabilecek ve siz öne geçebileceksiniz. Bunun haricinde kendinizi daha da çok hızlandırabileceğiniz yetenekler de bulunmaktadır. Bunları seçerek daha yükseğe zıplayabilir veya daha hızlı koşabilirsiniz. Böylelikle rakibinizi kolaylıkla geçebilirsiniz. Ancak tüm bu özelliklerin rakibiniz için de geçerli olduğunu belirtelim. Bu sebeple son derece dikkatli olmalı ve bu tehlikelerden kaçınmalısınız.

Sizler de Fun Run 2 – Multiplayer Race indir seçeneklerini kullanarak bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Her yaştan kimseye hitap etmesi sebebiyle de son derece güzel bir oyun olduğunu ifade edebiliriz. Böylelikle dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz ailenizle bu oyunu rahatlıkla istediğiniz her yerde oynayabilirsiniz.

101 kez indirildi