Google Earth

Google Earth

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu29.2 MB
ÜreticiGoogle
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Hemen indir (29.2 MB)
  32 Bit İndir  64 Bit İndir
1407 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Google Earth, Windows için Uydudan Dünyayı Canlı İzleme Programı. Uydu görüntüleri ile dünya üzerinde istediğiniz noktaya ulaşabileceğiniz okulları, parkları, restoranları, otelleri ve haritaları görebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Nerdeyse çağımıza en uygun şartlarda geliştirilmiş bir bilgisayar yazılımı olan Google Earth, içerisinde bulunduğumuz Dünya’ya ait binlerce görüntünün bulunduğu bir programdır. Uydu ile ciddi bir paslaşma içerisinde danışıklı hareket edilir. Bu sayede üstün teknolojik donanımı ile uzayı izlemeye olanak verir.

Ayrıca bilimsel birçok bilgiyi ve bakış açısını bizlere kazandırmayı hedefler. Bu program kullanımı esnasında yapabileceğimiz en basit eylem yıldızları görmekle başlar, inanılmayacak boyutta gerçekleşen kullanım özellikleri ise; uzayda gezinebilme, galaksileri seyredebilme ve daha nice özelliklerdir.

Teknoloji bizlere internet olan her yerden sayısız faaliyet gerçekleştirebilme yetisi kazandırmıştır. Bu faaliyet grubunda en önemli nokta biz nerede olursak olalım; yıldızları, Marsı ve Ayı dolaşabilme, inceleyebilme imkânı sağlamasıdır. Ayrıca Google Earth acılığıyla geçmiş tarihteki görüntü versiyonları ile şuan günümüz görüntülerini karşılaştırarak farklılıkları analiz etme şansımız da bulunur.

Maceraperestlerin tutkunu haline gelen okyanus diplerine dalış gerçekleştirerek inceleme imkânını değerlendirirken bu sanal turu kayda alabilme alternatifi de vardır. Doğa severler için muhteşem görünümler elde edilebilecek dünyanın birçok dağ ve tepelerine yapılabilecek seyahat gerçekleştirmek ve bu manzaraların hepsini 3 boyutlu yaşamak için kullanılabilen bir programdır.

Program menüsüne dahil olan araç çubuğuna gönlünüzün istediği herhangi bir yeri yazdığınız anda kendinizi orada bulabilirsiniz. Google Earth sayesinde birçok şirket yerel işletmelere ulaşabilmektedir. Ayrıca bir diğer değişik deneyime fırsat veren hizmette uçuş simülatörüdür.

1407 kez indirildi

Google Earth Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Yeni sürümü ile çok daha gelişmiş bir izlenim sunuyor. Bu kategoride rakipsiz!