Grand Theft Auto III – [Apk+Data] Full İndir

Grand Theft Auto III – [Apk+Data] Full İndir

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu10 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir (10 MB)
  Android indir
48 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Grand Theft Auto III – [Apk+Data] Full İndir

Artık geçmişte çok büyük boyutları olması sebebi ile sadece bilgisayarlardan oynayabilen birçok oyun mobil telefonlar üzerinden kasmadan ve seri bir şekilde oynanabilmektedir. Grand Theft Auto III – [Apk+Data] Full İndir seçeneği ile apk şeklinde indirebildiğiniz bu oyun Arcade oyunlar içerisinde en çok beğenilen oyunlar arasında yer almaktadır.

Grand Theft Auto III Nasıl Oynanır?

Sokakların ve liberty şehrinin en azılı ve en sıra dışı gangsteri olmak için kendine verilen görevleri yaparken aynı zamanda farklı ödülleri de toplamalısın. Bu arada peşine düşen polislerden de ustaca kurtulmalısın. Çünkü polislere yakalandığın an oyun son bulmaktadır. Oldukça gerçekçi ve etkileyici olan bu oyunu oynayanlar zamanın nasıl geçtiğini farkına varamamışlardır.

İnternet sitemizden Grand Theft Auto III oyununu isterseniz apk olarak direk cep telefonunuza indirip kurabildiğiniz gibi isterseniz normal bilgisayarlara indirip usb kablosu ile cep telefonunuza atabilirsiniz. Bu sayede bu mobil oyunun en son sürümünü herhangi bir mobil internet kotası yemeden telefonunuza kurma imkânınız olacaktır. Özellikle oyun boyutunun oldukça yüksek olduğu düşünüldüğünde mobil veri tasarrufu anlamında bu yöntem çok daha uygun durumda olmaktadır

GTA 3 Oyun Boyutu

GTA 3 oyun boyutu olarak 685 MB gibi kendi kalitesindeki oyunlarla kıyaslandığında oldukça uygun seviyelerdedir. Bu oyun bilgisayarlar için üretilmiş oyun şile aynı özellikleri ve grafikleri paylaştığı için 685 MB gibi bir alan kaplamaktadır.  2011 yılından itibaren piyasada olan bu oyun bilgisayar versiyonu kadar popüler ve dikkat çekici olmuştur. Günümüzde bu kaliteli ve odlukça profesyonel şekilde geliştirilmiş oyun cüretli olmasına rağmen 1 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşmış durumdadır. Ki ücretli arcade oyunları içerisinde bu rakama ulaşabilen oldukça az oyun bulunmaktadır

GTA 3 Grafik Özellikleri

GTA 3 grafik özellikleri itibari ile 3D grafikler ve oldukça etkileyici görsellere sahip gerçekçi ve etkileşimli bir oyundur. Oyunu indirenlerin yaptığı oylama neticesinde GTA 3 5 üzerinden 4,3 oyun, 4,3 grafik ve 4,2 kontrol puanları almış durumdadır. Arcade oyunlar içerişinde alınan bu ortalama kendi kategorisi için oldukça yeterli durumdadır.

KURULUMU

Grand Theft Auto 3 1.4 SD DATA DOSYAYI İNDİRİN

Grand Theft Auto 3 1.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstar.gta3” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Grand Theft Auto 3 1.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

48 kez indirildi