GTA Türk

GTA Türk

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
631 kez indirildi

Puanlama

12345
(4 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

İndir GTA Türk, Windows için GTA Vice City Türkçe Dil Paketi. Beğenilerek oynanan GTA Vice City oyununu türkçe olarak oynamak ve Şahin gibi yeni arabaların eklenmesini sağlayan eklentidir.

Oyun severlerin uzun yıllardır oynadığı ve severek takip ettiği GTA soluk soluğa oynanan bazen ise zamanın en değerli anlarını alan muhteşem bir oyun olarak karşımıza çıkmıştır. Kimi insanlar bunun bir çocuk oyunu olduğunu ifade etse de bugünlerde neredeyse her kesim insanın oynadığı muhteşem bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Genelde Amerika ve İngiltere sokaklarında geçen oyun biz Türklerin akıllı zekâsı ile Türkçe moduna dönüştürülmesi ile sanki Türkiye’de oynanıyormuş hissi vermektedir.

GTA Türk modeli ile karşımıza çıkan ve muhteşem ara yüzü ile hizmet veren her kesimin oynadığı harika bir oyun olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Zenginleştirilmiş ara yüzü ile oyun severlerin beğenisine sunulmuştur.

İçerisinde birçok özelliği barındıran ve zevkle oynanan harika bir olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun içerisinde polis görevleri, ambulans şoförlüğü, itfaiye görevleri, hırsızlık gibi değişik görevler bulunmaktadır. Gerçekten farksız simülasyonlu oyunda isteyen istediği şekilde oyun oynama hissine kapılmaktadır.

Yıllardır oynanan ve her yıl değişik versiyonlarıyla karşımıza çıkan GTA ülkemizde her kesimin rahatlıkla oynayabileceği oyun olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Zengin ara yüzü ile değişik şekillerde oyun zevkini almanın önü açılmaktadır.

GTA Türk versiyonu sanki Türkiye’de geçiyormuş hissi vermektedir. Farklı yapısı ile Türkçeleştirilmiş GTA zamanın en değerli hazinesi gibi gözükse de gençlere hiç örnek olmayacak alışkanlıklar da yaratabilme yetisine sahiptir.

Nasıl Kurulur?

  1. Oyunu sıfırdan kurun.
  2. İnen dosyalar içerisindeki “GTA Mod Installer v4.0” kurulumunu çalıştırın.
  3. “Continue” tuşunun ardından “Install a mod (with a script file) to…” seçeneğini seçerek “Next” butonuna basın.
  4. “I want to select the ZIP or RAR file”ın ardından “Next”e basarak devam edin. “…” seçeneğine tıkladıktan sonra “GTA Turk City.zip” dosyasını seçin ve devam edin.
  5. Oyun kurulum klasörünüzü bularak belirtin. Eski dosyalarınızı yedekleyin.
  6. Kurulum bitene kadar bekleyin. “Exit” ile kurulumu kapatın.
  7. “GTA Vice City User Files” klasörünü kopyalayarak “Belgelerim” klasörünüzün içerisine yerleştirin.
631 kez indirildi

GTA Türk Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Uygulandığı GTA Vice City oyununu bildiğiniz türk havası katan bir eklenti!