Hamachi

Hamachi

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu9.3 MB
ÜreticiLogMeIn Inc
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
158 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Hamachi, Windows için Sanal Ağ Oluşturma Programı. İnternet üzerinden aynı aynda birden fazla bilgisayara bağlanarak işlem yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Sanal ağ oluşturma dendiğinde kategorisinin başarı timsali Hamachi gelmektedir. İnternete sahip olduğunuz ve bilgisayar kullanımına uygun şartlarda olduğunuz her ortamda birden fazla bilgisayarın aynı ağda toplanmasını sağlayabilirsiniz.

VPN üzerinden ve internet gerekliliği şartları ile uygulanan bu program oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Daha çok beğenilen ve arzu edilen oyun kategorilerinde kullanılır. Programın çalışma yöntemi; uzakta bulunan bilgisayarları ofis içinde bulunan ağ bağlantıları şeklinde tanımlar. Bu da programın tüm işlevlerini en kolay şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Bugün bilgisayarınızda internet bağlantınızı kullanarak bir LAN bağlantısı oluşturmak istediğinizi farz edelim. Bu bağlantıyı oluşturabilmek için öncelikle bu oluşuma imkân sağlayan protokol oluşturmak gerekmektedir.

Tüm bu hizmetler gerçekleşirken ücretsiz bir servis olan Hamachi, tüm uygulamaları ortak kullanmayı hedefler. LAN ağındaki uygulamayı internet bağlantısı yoluyla kullanabilmek için; bu programı ortak ağdaki diğer bilgisayara veya birden fazla bilgisayara kurmanız gerekmektedir.

Daha çok internet kafe olarak kullanılan işletmelerde kullanılır. Ve daha çok kullanımına rastlanıldığı alan oyun kategorisidir. Çok sayıda oyuncu ile aynı oyunu oynamayı hedeflediklerinde bu sanal ağa ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaç sayesinde de farklı bir yerde internet bağlantısı olsa dahi, aynı ağdan bağlanarak oyuna dahil olunuyormuş gibi oyun oynayabilirsiniz.

Hamachi programının özelliklere ve şanslara doymadığı aşikârdır. Program indirilerek, kurulum işlemi tamamlandıktan sonra, kullanım menüsü Türkçe olarak hizmet alabilirsiniz.

158 kez indirildi

Hamachi Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Ücretsiz versiyonda sadece 5 kişi eklenebiliyor. VPN imkanı tanıması güzel!