Hay Day Android Apk+Data Mod Full indir

Hay Day Android Apk+Data Mod Full indir

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu94.37MB
ÜreticiSupercell
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir (94.37MB)
  Android indir  IOS indir
51 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Hay Day Android Apk+Data Mod Full indir

Günümüz klasik oyun tarzları ilerlemeli yapısı ve her yaştan insanın severek oynaması yönü ile oldukça popüler olan oyun türleridir. İnternet sitemizde bu klasik oyun çeşitleri içerisinden en gerçekçi ve oynaması zevkli oyunlardan biri olan Hay Day Android Apk+Data Mod Full indir oyununu en dikkat çekici ve sorunsuz bir şekilde apk olarak indirilmektedir. Oyun ile çeşitli ipuçları ve bölümlerle ilgili bilgilerde internet sitemizde sizlere özel olarak yer almaktadır

Klasik tarz oyun çeşitleri her yaştan mobil oyunculara hitap etmesi ve oldukça heyecanlı oyunlar olmasını yanında kişilerin ve özellikle çocukların gelişimini olumsuz bir şekilde etkilememesi ile ön plana çıkmaktadır. Hay Day Android Apk+Data Mod Full indir klasik tarz oyunlar içerisinde geliştirildiği 2013 yılından itibaren en çok sevilen oyunlar arasında yer alan bu gerçekçi ve kaliteli çiftçilik oyununu 100 milyondan fazla kişi indirmiştir. Sitemiz üzerinden yapılan indirilmeler apk yolu ile gerçekleştirildiği için oldukça avantajlı ve risksiz indirmelerdir.

Hay Day Nasıl Oynanır?

İnternet sitemiz üzerinden indirdiğiniz Hay Day oyunu gerçek bir çiftçi deneyimimi yaşayacağınız bir oyundur. Oyunun başında kısıtlı tarla ve hayvanlarınız olmaktadır. Üretimlerinizi giderek pazarda sata bilirsiniz. Bu satışlar sonrasın yeni tohum ve hayvanlar alarak oldukça büyük ve gösterişli bir çiftçi olabilirsiniz. Bu sayede daha sonraları çiftlik evinizde dâhil oldukça üst seviyelere çıkılabilmektedir.

İnternet sitemizden Hay Day oyununu isterseniz apk olarak direk cep telefonunuza indirip kurabildiğiniz gibi isterseniz normal bilgisayarlara indirip usb kablosu ile cep telefonunuza atabilirsiniz. Bu sayede bu mobil oyunun en son sürümünü herhangi bir mobil internet kotası yemeden telefonunuza kurma imkânınız olacaktır.

Hay Day Oyunu Özellikleri

Hay Day oyun boyutu olarak 97.55 MB gibi oldukça ideal bir alan kaplamaktadır. Hay Day grafik özellikleri oldukça kaliteli ve etkileyici durumdadır. Akıcı ve oldukça eğlenceli olması kaliteli grafik ve seslerle desteklenerek ortaya oldukça başarılı bir oyun çıkmıştır. Oyunu indirenlerin Google Play üzerinden yaptığı oylama neticesinde Hay Day oyunu 5 üzerinden 4,3 oyun, 4,4 grafik ve 4,2 kontrol puanları almış durumdadır.

51 kez indirildi