iMesh

iMesh

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
524 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir iMesh, Windows için Müzik Paylaşma ve İndirme Programı. İçerisinde 15 milyondan fazla şarkı ve video bulunduran P2P dosya paylaşım ağını kullanan ücretsiz bir müzik paylaşım ve indirme programıdır.

Günümüzde onlarca müzik indirme ve müzik paylaşma programı mevcutken en çok tercih edilenlerin başında gelen iMesh’in; bu denli bir kesime hitap ediyor oluşunun ve bu kadar geniş bir topluluğa %100 memnuniyet sağlamasının birçok sebebi vardır.

Alışılmış bir müzik indirme programından çok daha farklı özelliklere sahiptir ve seçeneklerinin çokluğu ile her geçen gün tercih edilir. Siz kullanıcıları bütünüyle tatmin edici bir hizmet alsın diye söz konusu donanımı sürekli yenilenmektedir. Ara yüzü kullanıcıları için oldukça şık ve bir o kadar da basitleştirilmiş bir versiyondur.

iMesh içerisinde bulunan ve ücretsiz indirebileceğiniz milyonlarca şarkıların hiçbirinde casus yazılımı bulunmamaktadır. Neredeyse tüm bulunan şarkılar orijinal yapımcıları tarafından lisanslı olan şarkılardır. Hepsi de sizler için en yüksek kalitededir.

Farklı sitelerde müzik dinleme girişimleriniz açılan pencereler ve reklâm yazılımları yüzünden yarıda kalmaktadır. Bu program sayesinde hiçbirini yaşamadan güvenle bilgisayarınıza indirerek daima dinleyebilirsiniz. En sevdiğiniz sanatçının tüm albümünü sizler için çok kısa sürelere indirgeyerek, bilgisayarınıza indirebilmenizi sağlamıştır.

Online sayfası sayesinde diğer iMesh kullanıcıları ile de sosyalleşebileceksiniz. Yalnızca şarkı indirme amaçlı değil aynı zamanda dinlemek amaçlıda kullanılabilen bir programdır. Aramasını başlattığınız şarkının isminden yola çıkarak ilgili sanatçının biyografilerine ve diskografilerine de ulaşabilirsiniz.

Milyonlarca şarkı içerisinde dinlemeyi istediğiniz şarkılarınız size özel çalma listesinde bulunsun ve sizde bu özelliklerin hepsinin keyfini çıkarın diye yeni sürümüyle ve tüm yenilikleri ile ücretsiz olarak sizleri beklemektedir.

524 kez indirildi