jDownloader

jDownloader

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
372 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir jDownloader, Windows için Upload Sitelerinden Dosya İndirme Programı. En çok dosya upload yapılan paylaşım siteleri üzerinden dosyaları çok daha hızlı indirme ve yönetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Şüphesiz tüm bilgisayar kullanıcılarının dosya indirme ve dosya alış-verişi faaliyeti bulunmaktadır. jDownloader programı sayesinde dosyalarınızın indirimi esnasında aynı zamanda yönetimi de yapılmaktadır. İndirdiğiniz bu program her işletim sistemine uygun üretildiği gibi açık bir kaynak olarak geliştirilme evreleri tamamlanmıştır.

Hem de bir diğer dosya indirme programına göre daha basit ve hızlı bir versiyonla. Programın en çok tercih edilir oluş sebebine gelince; hepimizin bilgisi olan link şifreleme uygulamasına destek sağlamaktadır. Buda hitap ettiği hedef kitleyi çoğaltmaktadır. Şifre hatırlama hafızası sayesinde dosya şifrelerini belleğinde tutuyor ve dosyalara otomatik olarak şifre giriş işlemini gerçekleştiriyor.

jDownloader ara yüzü sayesinde tüm kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Birçok programın destek vermediği uygulamaya destek vererek başta CCF, DLC ve RSDF uzantılı dosyaları dahi aktarabilmeniz ve sosyal medyada paylaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Ücretli versiyon da hesabını aştığınız takdirde diğer bir ücretli hesabınız entegre olarak dosya indirme işlem ücretiniz o hesaba uyarlanır.

Online irtibat ve destek özelliği ile kullanıcılar ile üreticiler arasında oldukça reel sanal bir iletişim kurumu gerçekleştirir. Bu sayede söz konusu olan ve olabilecek tüm sorunlar karşılıklı istişare dahilinde çözüm bulur.

Günden güne güncelleşen ve diğer programlarla kıyaslandığında mevcut olan tüm eksikliklerin giderildiği bir program ancak Java desteğine ihtiyaç duymaktadır. Kaliteli yapısı ve modern görünümü ile kullanılmaktadır.

372 kez indirildi