Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky Anti-Virus

LisansDeneme
Dil
Dosya Boyutu2.5 MB
ÜreticiKaspersky Lab
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
150 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Kaspersky Anti-Virus, Windows için En İyi Antivirüs Programı. İnternet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen antivirüs programlarından biri olan Kaspersky ile bilgisayarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarlar, internet kullanımı neticesinde ciddi sıkıntılara maruz kalırlar. Eğer etkili bir anti virüs programına sahip değilseniz, sizin de bilgisayarınız zarar görebilir ve hatta çökebilir. Bilgisayar çökmesi sonucu veri kaybı da kaçınılmaz olarak gerçekleşecektir.

Kaspersky oldukça geniş kullanım alanına sahip ve son derece etkili bir virüs programı olarak karşımıza çıkmaktadır. Virüs ve benzeri her çeşit yazılıma karşı gerçek zamanlı bir koruma sağlamaktadır.

Virüs programları genel olarak bilgisayarı ağırlaştırmakta ve sürekli donmalara sebep olarak video izlemekten tutun, sayfaların açılmasına kadar birçok noktada donmaya sebep olurlar. Kaspersky anti virüs programı ile hem virüslere karşı bilgisayarınızı korursunuz hem de donmalara sebep olmadan rahat bir internet kullanımı sağlar.

Kaspersky ile kişisel tüm bilgileriniz koruma altındadır. Kişisel bilgilerinizi öğrenmeye çalışan yazılımlara karşı üstün koruma sağlayarak sizi koruma altında tutar. Dijital Kimlik koruması kişisel güvenliğimiz açısından son derece önemli bir özelliktir. Virüs programı kullanımı oldukça kolaydır. Bilgisayarınıza kurulumu sağlar sağlamaz tarama yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Virüs programının zararlı yazılımlara karşı sisteminizi koruması yanında engellemesi de oldukça önemlidir. Kaspersky sayesinde şüpheli yazılımlar durdurulur ve engellenir. Böylece bilgisayarınıza zarar vermelerinin önüne geçilmektedir. Programın kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulması da önemli bir ayrıcalık sağlamakta ve internet kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir.

150 kez indirildi