Kill Shot

Kill Shot

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
99 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Kill Shot

Keskin nişancı oyunları arasında en çok beğenilenlerden birisi kill shot adlı oyundur. Zira bu oyun içerisinde pek çok silah çeşidi ile birlikte çok sayıda bölüm bulunmaktadır. Dolayısıyla hiçbir zaman sıkılmadan oynayabileceksiniz. Oyunun ayrıntıları hakkında bilgileri yazımızdan elde edebilirsiniz.

Göreviniz

Bu oyun içerisinde göreviniz düşmanla dolu olan bölgelere sızmak ve uzaktaki hedeflerinizi teker teker etkisiz hale getirmektir. Bu kapsamda bulunduğunuz yer ile düşmanlarınızın arası uzak olduğu için iyi bir şekilde nişan almanız gereklidir. Ayrıca çelik yelek giyenlere karşı daha da dikkatli bir şekilde atış yapmalısınız. Bu kapsamda eğer çelik yeleğe denk getirir iseniz düşmanınızı öldüremeyeceksiniz. Bu da görevinizi yapmaya engel olacaktır.

Ayrıca oyun içerisinde size doğru saldıran düşmanlar da olacak. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanız da gereklidir. Eğer isabetsiz bir atış yaparsanız yeriniz belli olacak ve roket saldırılarına dahi maruz kalabileceksiniz. Bu sebeple öncelikli olarak sizi nişan alan roketli düşmanlarınızı öldürmeniz daha isabetli olacaktır.

Ayrıca oyun içerisinde ağırlaştırılmış görüntü sayesinde atışınızı izleme imkânına da kavuşabileceksiniz. Böylelikle Kill Shot oyunu daha da eğlenceli bir hal alacaktır.

Silah Kişiselleştirme

Oyunda pek çok silah çeşidi bulunmaktadır. Ancak bunun yanı sıra var olan silahlarınız üzerinde de ayarlamalar yapabilmeniz mümkündür. Örneğin silahın isabet oranını daha da artırabilir veyahut da gece görüşünü iyileştirebilirsiniz. Böylelikle atışlarınızın isabet oranı daha da çok yükselecek ve oyundan alacağınız keyif de artacaktır.

Oyun içerisinde birbirinden farklı pek çok mekân bulunmaktadır. Bu kapsamda sürekli olarak aynı tasarımlar ile karşılaşmak zorunda da kalmayacaksınız. Ayrıca bölümleri geçtikçe sizleri daha zorlu aşamaların beklediğini de ifade etmemiz gerekir. İşte bu sebeple Kill Shot oyunu en fazla beğenilen keskin nişancı oyunlarından birisidir.

Sizler de bu oyunu derhal oynamaya başlamak istiyorsanız Kill Shot apk indir seçeneğini tercih edebilir ve ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak çocuklarımızın şiddete yönelmemesi için küçük yaşta bu oyunların oynatılmamasını tavsiye ederiz. Bunun haricinde ise telefon ve tabletlerinizden bu oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

99 kez indirildi