Live for Speed

Live for Speed

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
228 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Live for Speed, Windows için Araba Yarışı Oyunu. Son derece güzel grafiklere sahip olan bu araba yarışı oyununda seçtiğiniz araba ile yarışlara takılabilirsiniz.

Gerçekçiliği seven kişilerin mutlaka oynaması gereken Türkçe tasarlanmış gerçeğe çok yakın bir araba yarışı simülatörüdür. Oyunun Türkçe oluşu görevlerin daha kolay anlaşılmasını sağladığı için oyunda başarılı olma şansınız artmaktadır. Gerçekten eğlenmek ve rekabet etmek istiyorsanız sevdiğiniz arkadaşlarla grup oluşturarak oynamak tek başınıza oynamaktan daha çok zevk verecektir. Oyunun Türkçe oluşu görevlerin daha kolay anlaşılmasını sağladığı için oyunda başarılı olma şansınız artmaktadır.

Live for Speed görevleri başarılı bir şekilde geçtiğiniz sürece her türlü araba mevcut olduğu için hayalinizdeki arabayı kullanma şansına da sahip olacaksınız. Sanal ortamda oynanıyor olmasına rağmen gerçek bir yarış liginde gerçek direksiyon kullanıyor hissini yaşamak sizin için harika bir deneyim olacaktır.

Gerçek bir yarıştaymışsınız gibi arabayı sürüş şekliniz ve yarış pistine hâkimiyetiniz ne kadar başarılı olursa oyundan o kadar zevk alırsınız. Bunun gerçekleşmesi içinde gerekli fiziksel koşullar bulunmaktadır.

Yarış pistinde farklı yüzeylerin oluşu, farklı model arabaları kullanabilme hakkına sahip olma, ilgi çekici yarış ortamının sağlanmış olması gibi faktörler gerçek yarış ortamı yaratarak oyun severlere güzel davetiye çıkarmaktadır. Kaliteli yapısı ve muhteşem ara yüzü ile farklı bir zaman geçirme olanağı sağlamak oldukça kolaydır.

228 kez indirildi