Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware

LisansDeneme
Dilİngilizce
Dosya Boyutu78.6 MB
Üretici Malwarebytes
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir (78.6 MB)
  32 Bit İndir  64 Bit İndir
132 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İndir Malwarebytes Anti-Malware, Windows için Zararlı Yazılım Temizleme Programı. İşletim sisteminize ve dosyalarına bulaşmış zararlı yazılımları tarayarak bulup ücretsiz olarak temizleyebilecek ücretsiz bir antivirüs programıdır.

İnternet kullanıcıların gayet iyi bildiği fakat muzdarip oldukları zararlı yazılımları hemen hepimiz biliyoruz. Bu zararlı yazılımların hepsi malware tehdit unsurudur. Güvenlik kategorisinde virüs tarama programı olarak bulunan malwarebytes programı; oldukça kullanışlıdır.

Kendi program bünyesi dahilinde geliştirmiş olduğu teknolojik özelliği vasıtasıyla zararlı yazılımları yok eder. Kategorisinin en kullanışlı ve tercih edilen programıdır. Bilgisayarınızda söz konu olan her dakikayı ve gerçekleşen her fiili takip eder. Bu takip esnasında karşılaşılan söz konusu herhangi bir tehlikeli yazılımı tespit etme halinde yok eder.

Malwarebytes programının en çok tercih edilen zararlı yazılım engelleyici ve kaldırıcı program olarak kullanılmasının sebeplerinden biriside ara yüz menüsünün Türkçe dil destekli oluşudur. Üstün bilgisayar kullanım becerisi gerektirmemekle birlikte genel bir bilgisayar kullanıcılığı ile başa çıkabilir bir programdır.

Kullanıcıya bağlı olarak tüm sabit disk sürücülerini kontrol eder. Sezgisel koruma adı verilen üstün özelliği ile 75,000 tane kötü yazılımı tanımaktadır.

Malwarebytes Anti-Malware kurtarılabileceği karantina altına alabilir. Sürekli güncellenen veritabanı sayesinde güvenlik düzeyinizi yükseltir. Diğer tüm programlara istinaden en beğenilen özelliği Windows gezgini olarak sağ tuş tıklamasına eklenebilir. Böylece dosyaları toptan değil seçim gerçekleştirerek tek olarak tarayabilir.

Ayrıca bu program diğer virüs ve tehlikeli yazılım tarama programları ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Sizin talebiniz doğrultusunda işleme başlama ve işlem gerçekleştirme özelliği olduğundan programın içerisinde komut satırı bulunmaktadır.

132 kez indirildi