MediaGet

MediaGet

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
446 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

İndir MediaGet, Windows En iyi Müzik ve Torrent Dosyalarını İndirme Programı. Torrent üzerinden paylaşılmış dosyaların linklerini programa ekleyerek bağlı dosyaları kolayca indirebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Torrent programlarının içerisinde kullanılan, en çok tercih edilen programdır. Kategoriye dahil olan diğer programlara göre farkı çevrimiçi ve anlık olarak kendi kurulumu içerisinde arama yapabiliyor oluşudur. Ayrıca kullanıcıların ilgisini çeken ve kullanım sebeplerinde bir adım daha öne çıkaran unsur içerisinde bulunan medya oynatıcısıdır.

MediaGet programı sayesinde vakit kaybınız ortadan kalkmaktadır. Diğer programlarda söz konusu olan öğenin inme işlemi tamamlanmadan unsura ait hiçbir bilgi almanız mümkün olmadığından öncesinde fikir edinme şansınız yoktur. Fakat bu dosya sayesinde aramasını gerçekleştirdiğiniz unsur tam olarak indirilmese dahi; video veya ses dosyasını oynatma ve fikir edinme şansınız mevcuttur.

MediaGet aracılığıyla yapmış olduğunuz tüm indirmeler %100 güvenlik sistemine bağlı olduğundan; bilgisayarınız için hiçbir risk teşkil etmez. Ayrıca bu tercih edilen programın en çok kullanılmasının sebebi ise; kullanıcı menüsüdür. Kullanıcı menüsünün desteklediği dilin Türkçe oluşu programın çok daha fazla tercih edilmesine sebep olmaktadır.

İnternet hızınıza çok fazla bağlı kalmadan kendi özellikleri doğrultusunda indirme işlemini de hızlı yapan bu program; yalnızca dakikalar sonra aramasını gerçekleştirdiğiniz öğenin indirilmesi tamamlanmış olacaktır. Başta oyun ve film gibi tutkunu olduğunuz birçok dosyaları rahatlıkla indirebilirsiniz.

Bilgisayarınızın güvenliğini kendi otokontrolüne alan MediaGet, indirmek istediğiniz tüm dosyalarınızın güvenlik taramasını gerçekleştirir. Bu sayede casus yazılım aksaklıklarının ve mağduriyetlerinin hiçbirinin yaşanmasına mahal vermez. Başarı ile indirdiğiniz tüm dosyalarınızı hafızasına kaydeder.

446 kez indirildi