Microsoft Excel Viewer

Microsoft Excel Viewer

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
275 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Microsoft Excel Viewer, Windows için Excel XLS Dosya Görüntüleme Programı. Bilgisayarınızda ofis kurulu olmadığından açamadığınız excel dosyalarını görüntülemek için kullanabileceğiniz XLS görüntüleme programıdır.

Excel Viewer bilgisayarınız da bulunan Excel dosyalarınızı çalıştırmanızı ve görüntülemenizi sağlayan bir programdır. Microsoft Office programı olmasa bile Excel dosyaları üzerinde çalışma yapabilirsiniz.

Programın özellikleri oldukça sınırlı olduğundan Excel dosyalarını sadece görüntüleyebilirsiniz, üzerinde bir düzeltme yapamazsınız ancak bu olumsuzluğuna rağmen oldukça kullanışlı bir programdır.

Excel Viewer sayesinde bilgisayarınızda Excel programı bilgisayarınızda olmasa bile Excel çalışma kitaplarını açabilir, yazdırabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Desteklenen dosya biçimleri sınırlıdır. Excel dosyalarını açabilirsiniz ancak değişik içerik içerebilen dosyaları (xlsm, xltm ve xlm) açabilseniz dahi makroları açılmamaktadır.

Buna ek olarak Excel Viewer’den başka bir programa veri de kopyalayabilirsiniz. Görüntülemek istediğiniz dosya bilgisayar ortamında değil de Windows Live ortamındaysa bunun için de ayrıca bir program indirmenize gerek yoktur. Web ortamında Excel Application bulunacağından, bu sayede Windows Live ortamındaki excel dosyalarını da ayrıca bir program indirmeye ihtiyaç duymadan açma olanağına sahip olursunuz.

Microsoft Excel Viewer ile Windows 97, hatta daha önceki sürümlerde bile oluşturduğunuz dosyaları açma şansı verir size. Bilgisayarınızdaki farklı sürümdeki dosyalarınızı bu tek program ile açma gibi çok güzel bir kolaylığa sahip olacaksınız. Kesinlikle çok hızlı ve güvenli bir şekilde hemen indirebilirsiniz bu programı.

275 kez indirildi

Microsoft Excel Viewer Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Hesap tablolarınızı takip etmek için kullanabileceğiniz başarılı bir yazılım!