Microsoft Office

Microsoft Office

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
427 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Microsoft Office, Windows için Word, Excel ve PowerPoint Ofis Programı. İçerisinde birçok ofis aracını bir arada barından Office, Microsoft tarafından geliştirilmekte ve en iyi ofis programlarının başında gelmektedir.

Office Web uygulamalarıyla internet erişiminiz olan hemen her yerden belgelerinize erişebilmenizi, onları görüntüleyip düzenleyebilmenizi sağlayan Microsoft Office iş yaşamında pratiklik sağlamayı hedefleyen sürümlerdendir. Bu program zaman dilimleri ve farklı coğrafi konumlar söz konusu olduğunda dahi dosyaları aynı anda düzenleyerek ve paylaşarak diğer kişilerle iletişim halinde verimli bir şekilde çalışmanızı sağlar.

OneNote uygulamasıyla bilgilerinizi tek yerde depolama, düzenleme ve takip etme olanakları sunan Office iş finansmanından ev bütçesine kadar bütün verilerinizin yönetilmesini kolaylaştırır. PC, web veya akıllı telefonlar üzerinden Office belgelerinize istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlayan program yeni görselleştirme araçlarıyla karmaşıklıkları netleştirmenize olanak verir.

Kolay kullanılan fotoğraf düzenleme araçlarıyla belge ve sunumlarınızın görsel etkisini arttıran Microsoft Office kendi grafik tasarımcınız olmanızı da mümkün kılmaktadır. Yeni Office’in Backstage görünümü kaydetme, paylaşma, yazdırma, yayımlama vb. işlemlere kolay erişim ve merkezi sistem sağlamak için geleneksel olan dosya menüsünün yerine geçmiştir.

Kendi çalışma stilinize uygun olarak özelleştirebileceğiniz Geliştirilmiş Şerit özelliği sayesinde daha fazla komuta hemen erişebilmeniz mümkündür. Mini Grafikler özelliği sayesinde küçük grafikler oluşturularak harcamalardaki eğilimler bir bakışta kolayca vurgulanabilir.

Microsoft Office yazılımı Outlook’da bulunan Konuşma Görünümü özelliğiyle e-postanızı kolayca izlemenizi ve yönetmenizi sağlar. Geliştirilmiş gezinti, arama araçları, yeni sayfa sürümleri ve wiki bağlantıları aracığıyla kaynaklarınızı hemen bulmanız ve izlemeniz mümkündür.

427 kez indirildi

Microsoft Office Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Ofislerin vazgeçilmez programlarının tamamı yer alıyor. Başarılı!