Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu11.7 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Hemen indir (11.7 MB)
  32 Bit İndir  64 Bit İndir
167 kez indirildi

Puanlama

12345
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

İndir Microsoft Security Essentials, Windows için Antivirüs Programı. Zararlı dosya ve yazılımlardan bilgisayarınızı korumak için kullanabileceğiniz Microsoft tarafından Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bir antivirüs programıdır.

İnternet, dünyaya açılan penceremiz olarak hayatımıza girmiş durumda. Ancak bu pencere çeşitli sitelerden bulaşan virüsler nedeniyle bazen bizi zor durumda bırakabilmektedir. Bu virüsler bilgisayarımıza çok ciddi zararlar verebilmektedir. Bilgisayarımızın zarar görmemesi için antivirüs programlarına ihtiyaç duyarız.

İster virüs olsun ister casus yazılımlar hepsine karşı bilgisayarımızı koruyacak birçok antivirüs programı yer almaktadır. Tek sorun bu antivirüs programlarının oldukça pahalı olmasıdır. Lisans anahtarlarını alabilmek ve programları bilgisayarımıza kurabilmek için yapmamız gereken şey orijinal ürün satın almaktır.

Her birimizin bütçesi bu programlara sahip olmaya yetmemektedir. Microsoft Security Essentials ile bu sorunumuza çözüm sağlayan Microsoft hazırladığı bu antivirüs programı ile kullanıcıların bilgisayarlarını korumakta ve bu hizmeti ücretsiz olarak sunmaktadır.

Kullanımı oldukça basit ve son derece fonksiyonel bir program olan Security Essentials bilgisayarınızı casus yazılımlara ve virüslere karşı en güncel teknolojisi ile korumaktadır. Düşük donanıma sahip olan bilgisayarlarda bile etkin bir performans göstermektedir. Bilgisayarınıza zarar vermeden çalışır.

En yüksek performans seviyesinde üstün bir başarı gösterir ve bilgisayarınızı güvenli bir şekilde çalıştırabilmenizi sağlar. Sistemsel olarak herhangi bir zarar görme ihtimaliniz mevcut değildir. Adeta Microsoft’un kullanıcılarına bir hediyesi olan işlevselliği, kalitesi ve başarısı ile göz doldurmaktadır.

167 kez indirildi