Microsoft Word Viewer

Microsoft Word Viewer

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
1466 kez indirildi

Puanlama

12345
(2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İndir Microsoft Word Viewer, Windows için Döküman Oluşturma ve Düzenleme Programı. Yazı, ödev ve işlerinizi düzenli bir şekilde hazırlayabileceğiniz ofis programlarının vazgeçilmez parçası olan Word programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir bilgisayar kullanıcısı için olmazsa olmazdır klavyede yazı yazmak. Bu yazıları yazmak için kullanılan kelime işleme yazılımları vardır. İşte bu yazılımlardan en işlevsel olanlardan birisi de Microsoft Word’dur. Kullanıcının bilgisayarını kurar kurmaz ilk yüklediği ve mesleği ne olursa olsun ihtiyaç duyduğu ve rahatça kullandığı ender yazılımlardandır.

Hazırlanan ödevlerin, yazılan tezlerin, makalelerin, şiirlerin hatta o upuzun romanların hepsi önce Microsoft Word’un süzgecinden geçmektedir. Ödeve tablo mu eklenecek, konular maddeler halinde mi sıralanacak, yazıya resim mi eklenecek, o tablo grafiğe mi dökülecek, bir kelime yanlış mı yazıldı? Peki ya çıktı almadan önce nasıl görünecek.

Bütün bunları sorun olmaktan çıkaracak bir program Microsoft Word. Sadece bunlarla kalmayıp excel, powerpoint gibi diğer Office programlarıyla etkileşimli olarak kullanıp metinlerinizi daha da zenginleştirebileceğiniz bir program.

Onlarca yazı tipi ve renk seçenekleri ile metinlerinizi zenginleştirebilir, tablolar hazırlayabilir, formüller ekleyebilir, rasgele hazırladığınız tabloyu A’dan Z’ye veya 1’den yukarı doğru sıralayabilirsiniz. Çeşit çeşit şablonlar hazırlayıp afişler yapabilirsiniz. Ve bütün bunları yaparken imla hatası yapar mıyım, yanlış yazar mıyım diye bile korkmaya gerek yok.

Microsoft Word bunu zaten düşünmüş. Sadece uygun kelimeleri yan yana getirip metinlerinizi hazırlayın. Kalanını tam da istediğiniz gibi kullanışlı ara yüzü ile Word halledecektir. Kısacası kelimelerle oynamak istediğiniz her yerde Word var.

1466 kez indirildi

Microsoft Word Viewer Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gezgin dedi ki:

    Sanırım metin işlemleri yapmak için en çok kullanılan programdır!

  2. mustafa dedi ki:

    merhaba metin sayfasını açamıyorum