Minecraft Story Mode

Minecraft Story Mode

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
102 kez indirildi

Puanlama

12345
(No Ratings Yet)
Loading...

Minecraft Story Mode

Telltale Games şirketi tarafından yapılan bölümlerden oluşan Minecraft grafik macera oyunu olarak yer almaktadır, Blok Piksel oyunu olarak bilinen Minecraft dünyanın en popüler oyunları arasındadır. İlk beş bölüm ilk olarak Ekim 2015 yılında Mart 2016 arasında yayını yapıldı. Daha sonra ek üç bölüm 2016 yılının ortalarında indirilmeye başlandı. Minecraft’ın orijinal geliştiricisi olarak bilinen Mojang, ile oyun daha gelişmiş hale getirildi. Telltale Games bu pek çok popüler dizi içerisinde kullandı. Oyun merkez etrafında Jesse isimli karakter ve müttefikleri Wither Storm’u yenerek dünyayı kurtarmaya çalışacaktır.

Oyun Nasıl Oynanır?

Minecraft: Story Mode oyunu Telltale Games firmasının diğer oyunlarına benzeyen kısımlarından oluşan interaktif grafik macera oyunu olarak yer almaktadır. Bu oyunun bölümleri bir dizi halinde yayınlanmaktadır. Oyuncular nesneleri toplamaya başlamakta, bulmacaları çözerek bir sonraki hikaye üzerinde ne yapacaklarını belirlemektedir. Bunun için oyuncu olarak bulunmayan karakter yani NPC’lerle karşılıklı konuşulmaktadır. Minecraft Story Mode oyunu beş bölüm olarak yayınlandı. Her bölüm bir sonraki ayda çıkmıştır.

Ünlü oyun firması Telltale Games’in hikaye olarak yeniden yapılan yeni Minecraft oyunu Minecraft evreninde geçiyor. Oyun bölümler olarak piyasaya sunuluyor. Oyun firmasının açıklamalarına göre, Minecraft Story Mode oyunu içerisinde Steve’in hayat hikayesini anlatmak ya da Minecraft konusunda bilgiler vermeyi düşünmüyor. Oyunun Minecraft’ın bir ek paketi olarak yer almadığını ve Minecraft oyunundan bağımsız olarak sunulacağı açıklandı. Ünlü isimler aracılığı ile seslendirilecek olan yeni minecraft oyunu içerisinde yepyeni bir macera sunuyor.

Oyun Hakkında

Minecraft: Story Mode oyunun ilk bölümünün ismi ise The Order of the Stone olarak bulunuyor. Bu ilk bölüm 15 Ekim 2015 tarihinde çıktı. The Order of the Stone dünya genelinde son derece popüler olmuştur. Oyun piyasaya çıktıktan hemen sonra Minecraft Store Mode’nin Wii U ve PS Vita versiyonları da geldi. Oyun kutusunun içerisinde 1. bölümün fiziksel bir kopyası bulunuyor ve aynı zamanda daha sonraki bölümleri de indirmeye imkanı sunuyor. Sizde Minecraft oyunu ile hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

102 kez indirildi